Başka bir soruyu gorunce bende sormak istedim.

eşim beni 1 yıl aldatmış.. bekar bir adamla heryeyi yapmışlar etmişler ben öğrendiğimde ilk önce dizlerim tutmadı caddenin ortasına dizlerim üstüne çöktüm kaldım kalbime bir bıçak saplandı sanki iki damla göz yaşı düştü o ıslak asfaltın üstüne.. dünyam karardı.. neyse uzatmıyım eşimi çok sevdiğim için bırakamadım boşayamadım ne yapar nasıl yaşar yapamadım seviyorum zaten çok flortumuz var evlenmeden önce.. ama o adamı bulup cezasını vericem ama cezada almamalıyım önerileriniz nedir ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• uff çok zor bir soru. sakın milletin gazına gelip başka bir şey yapma.bu ne olursa olsun aranızda bir şey. ondan biraz uzak dur ayrı yatın hareketlerinle memnuniyetsizliğini ve mutsuzluğunu belli et konuşma ve en önemlisi "umursama". kendine bak bir yerlere gidermiş gibi evden bakımlı ve şık git, ulaşılama...korkusu bile yeter ona. çünkü ceza verirsen birilerine 1 kere olur ve biter böyle olursa her gün acı çeker ve senin istediğin yerde biter. herkes içinde sağlıklı olur. sende can acısını kalbine bıçak saplanmalarına ona her gün çektirmiş olursun.

• teşekkur ederim anlayışın için çok iyi bir yardım oldu benim için

• ne demek...her seferinde aklında olsun. cezalar 1 günlük acı yapar, yaşattıkların her gün...
      bol şans ve dualarım seninle kardeş.

• saol ...

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden ki ? Hayatına bak mutlu ol karınla

• çok ilginç adlatma iki kişi ile olur bir değil bir kişi suçlu değildir

• karını affedebildin ama adamı affedemiyosun öyle mi:?

• evet öyle biri değildi kanına aklına girmiş içkiye alıştırmış

• kusura bakma ama cok safsın..

• O adamın suçu var ama eşinin suçu yok öyle mi ? Yaşadıkların hiç kolay değiller bunu kabul ediyorum ama bu şekilde davranamazsın

• haklısın ..

• Ya eşini affeder o adamın peşini de bırakırsın kapatırsın bu konuyu (ki bunu gururuna nasıl yedirirsin bilemiyorum) ya da ikisini de affetmezsin. Karar senin. Ama sakın adam suçlu karım suçsuz gibi bir düşünceye kapılma

• Cok sana karını terket .

• Bu suç sadece o adamın suçu değilki, sizin eşinizde en az o adam kadar suçlu ,aldatıldıktan sonra tekrar eşinizle barışmak sizin kararınız saygı duyuyorum ama bu tip olaylar insanı katil yapar çok dikkat edin size yazık olur bence değmez..

• Uzuldum senin adina :s Yasiniz kac ? Ama bence en dogrusu karindan bosan ondada suc var daha guzeli cikar karsina insallah bunu yapan bidaha yapar. Hem karin hatasini anladimiki. Boyle kadinlara adamlarda olsa aldatan gebertmek istiyorum nasil seviyo kocan seni niye aldatiyon suna bak boyle hata yapiyosun ve seni yine affediyo ne guzel. Ben diyim bu zaten benden ayrilamaz diye herseyi yapar karin.

• yapmasın yaa...

• Evet yapmasin ama yaparsa fazla yuz verme. Ya ikisinide bisey yapmican unutacan yada ikisinide silip atacan hayatina. Bu yasadiklairnida hic unutmiyacaksin ve senin hayatini devamli etkileyecek guvensende arada supheler dusecek aklina. Bilmiyorum cok uzuldum degerini bilememis :s

• Eşinin suçu adamdan çok bence. Dişi köpek kuyruk sallamazsa...Belki de karın evli oldugunu bile söylemedi? Belki de boşanıcam dedi?Bence suçun %99 'u karında. Sevgiler

• suçlu olduğu kesin. sorun o değil yaşıyor ya. sağ salim ya

• gizli kullanıcı yazdıgını şiddetle kınıyorum üstelik bi bayansın sen! dişi köpek kuyruk sallamazsa lafını nasıl bu kadar kolay kullanabilrisin...olaya cinsiyet ayırmadan bakmanı tavsiye ederim .. hemcinsini bu kadar aşagılaman senin ne kadar aşagılık oldugunun göstergesidir..( not: bende bu olayda kadını suclu buluyorum ama kuyruk sallamasından diil etik olmayan bişey yaptıgı icin..)

• Üzüldüm :( Sevme ya kadın seni sevmiyo belliki ayrıl unutursun.. Adamada bişey yapma sakın sonra kendine hakim olamazsan hapislere düşme

Erkekler Ne Diyor 12

• Ciddimisin makaramı yapıyorsun ... Bu Anlattıgında ciddi isen ; Öncelikle adama dersi sen verme , O bulsun ...Ki bence Ciddi değilsin Herşeyden önce matematik var ve birde ıslak asfalta düşen 2 damla göz yaşı var ...

• çok ciddiyim. böle makara mı olur yaa..

• Ne kadar zaman oldu ... 2 damla gözyaşından bahsediyorum

• eşini boşaman ikisinide büyük unutamıyacakları bir ceza olucaktır. merak etme eşini kaybediceksin diye. eşin bi süre sonra sürüne sürüne gelicektir yanına. tabi diğer adama öfkesini kusup. bak senin yüzünden neler geldi başıma diye. ikiside yusuflayacaklardır hiç olmadıkları kadar.

• Bir kez yapan yine yapar. Sana sevgisi yoksa saygısı olmalıydı . Kendini yapmaz bir daha deyip avutma. Kimseyede sataşma. Herkes bir şekilde ettiğini bulur

• SAKİN OL DOSTUM ALLAH SABIR VERSİN.

• bence eşinden ayrıl bun yapan yarın öbür gün tekrar yapmayacağı seni üzmeyeceği ne malum.. ve şunu unutmayalımki hem erkek he kadın eşini aldatmamalı bazı çevreler erkek bu erkek adam olur diyor alakası yok evlilik bağında eşe sadakat her zaman ön planda olmalıdır her iki eş içinde.

• affedemedikten sonra insan

• Öncekileri Göster
    • dediklerin oluyor zaten hep

• Allah yardımcın olsun ne diyim.

• adamda değil hata. senin karın olacak kadında hata.

• Esini ben olsam bosardim

• Yaşayabileceğin en ağır şeyi yaşamışsın. allah sana sabır versin kardeşim.Ama bence burda asıl suçlu eşin.Çünkü Dişi kuyruk sallamadıkça erkek havlamaz demişler doğru demişler.

• sen eşinin hakettiğini vermemişsen o adama hiçbişey yapamazsın

• Suç adamda değil, eşinde.

• bence unut yaşanmış ve bitmiş neyin davasını yapıyosun?eşini boşarsın boşamassın sana kalmış aldatılmayı kabullenen erkeklerden biriysen bişey diyemem

• Eekek adamasan sen bence önce eşinin cezasını ver ve boşa. Kimse zorlamadi onu besbelli.

Yükleniyor...