Başka bir soruyu gorunce bende sormak istedim.

eşim beni 1 yıl aldatmış.. bekar bir adamla heryeyi yapmışlar etmişler ben öğrendiğimde ilk önce dizlerim tutmadı caddenin ortasına dizlerim üstüne çöktüm kaldım kalbime bir bıçak saplandı sanki iki damla göz yaşı düştü o ıslak asfaltın üstüne.. dünyam karardı.. neyse uzatmıyım eşimi çok sevdiğim için bırakamadım boşayamadım ne yapar nasıl yaşar yapamadım seviyorum zaten çok flortumuz var evlenmeden önce.. ama o adamı bulup cezasını vericem ama cezada almamalıyım önerileriniz nedir ...

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• uff çok zor bir soru.

sakın milletin gazına gelip başka bir şey yapma.

bu ne olursa olsun aranızda bir şey. ondan biraz uzak dur ayrı yatın hareketlerinle memnuniyetsizliğini ve mutsuzluğunu belli et konuşma ve en önemlisi "umursama". kendine bak bir yerlere gidermiş gibi evden bakımlı ve şık git, ulaşılama...korkusu bile yeter ona. çünkü ceza verirsen birilerine 1 kere olur ve biter böyle olursa her gün acı çeker ve senin istediğin yerde biter. herkes içinde sağlıklı olur. sende can acısını kalbine bıçak saplanmalarına ona her gün çektirmiş olursun.

0|1
    • Şikayet

teşekkur ederim anlayışın için çok iyi bir yardım oldu benim için

• Şikayet

ne demek...her seferinde aklında olsun. cezalar 1 günlük acı yapar, yaşattıkların her gün...

bol şans ve dualarım seninle kardeş.

• Şikayet

saol ...