Squatla popom ne kadar sürede belirginlesir?

ve baska bir soru daha kac ayda karın kaslarim belirginlesir?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım Yarabbim ya!
    Afedersiniz ama sizin k. çınızdan başınızdan yüzünüzdn oje renginizden başka derdiniz yok mu sizin? belirginleştirip hangi müzede sergileyeceksiniz bunun insana faydası nedir? faydalı bir şey olsa orangutanlar çok rövaçta olurdu. Allah akıl vermiş bizi insanlar ayıran özellik doğru kullanalım değil mi? Hakaret değil sadece eleştiri. Valla bu sorulardan midem bulandı artık. Mubarek kandil günü..!
    (sen de cevaplama o zaman deme sakın!)

1|0
    1|0
    • demekki başka derdimiz yok millete begendirmeye çalışmıyoruz ilerde kotu durmamasi icin yapıyoruz spor yapmanin nesi kotu aciklasana bunu bana

• allah allah

• celle celalühü :)

En İyi Kız Görüşü

• çok uzun zaman alıyor. en erken 1 yılda ama hergün düzenli olarak yapmalısın

0|0
    0|0
    • Peki kalçalar?

• Squat için söyledim. Karın kasında en fazla 6 ayda belirginleşir ama spora gitmen lazım fitness yapman lazım

• Fitnessa gidiyorum 1 ay oldu baslayalii

Erkekler Ne Diyor 11

• Çalışmana bağlı

0|0
    0|0
  • 3 4 ayda

0|0
    1|0
  • 6 ay

0|0
    1|0
  • şekeri azaltman ve birazda vücut agırlıgının harıcınde agırlaklara calısman gereklı ustelık tek hareketlı yapmamanı tavsıye ederım farklı squat harektlerını tek bır antremanda uygulayabılırsın

0|0
    0|0
  • Squat ve doğru beslenme ile 2-3 ay içerisinde sıkı çalışarak belirgin bir şekil alır bence asla pes etme harika oluyor sonuç.

0|0
    0|0
  • Bu dünyada g. tünü belirgin yapmak isteyenler öbür dünyada ateşten şekil alacaklar

0|0
    1|1
  • göster hele popoyu

0|0
    0|0
  • Topu ısatabiliyor musun?

0|0
    0|0
  • Hay sizin kıçına...

0|0
    0|0
  • Daha çok beslenmene bağlı ama düzenli ve yeterli çalış ortalama 3 ay.

0|0
    0|0
  • belli bir tarih vermek yanlış olur sen bol bol yap sağlam popolu kız candır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 ayı bulur.

0|0
    0|0
  • senin vücut durumuna bağlı süre verenler neye göre veriyor senin anatomik yapını bilmiyoruz günde ne kadar yaptığını nasıl beslendiğini :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...