Spordan anlayanlar koşunnnn?

Squat yapalı baya oldu ama hiç bir değişim yok neyi yanlış yapıyorum tavsiye yardım edin

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yanma oluyor mu

1|0
    0|0
    • Evet

• Haklısın birazda böyle denerim

• İyi sporlar. lunge da yap

En İyi Kız Görüşü

• bacaklarda özellikle popoda yanma hissediyorsan hareketi nizami yapıyorsundur eğer beslenmen yetersizse o zaman popon belirginleşmeyebilir kasların atrofi oluyor olabilir beslenmene dikkat et bol protein tüket. hareketi nizami yapıyorsan beslenmen iyiyse o zaman bu durum senin vücudunun kas yapısıyla alakalıdır biraz geç sonuç alabilirsin ama sabırlı ol illaki alırsın bol şans :)

1|0
    0|0
    • mMmM. herseyı acıklamıs butun acıklıgıyla sayın gizli bayan :)

• sporcuyum zaten yardımcı oldum işte :d bu sitede gizli takılıyorum ben hep

Erkekler Ne Diyor 6

• Hareketi nizami yapmıyorsundu ya da egzersiz sayısı yetersizdir.

1|0
    0|0
  • ahahaahhhaha :D delimisin sen ne o oyle top sporu yapmam ben oyle spor bacaklarına ağırlık koy yuru ve sauna yap sonra bol bol su limonlu su elma ve yeşillik bitti gitti işte :D

1|0
    0|0
  • yanlış yapıldığı zaman kötü sonuçlar vere bilir bilgili birindrn bilgi almalısın

1|0
    0|0
  • demekki bayağı olmamış. protein almayı ihmal etme. yiyip içtiklerine dikkat et ve biraz sabır. he insanın farklı biir kas yapısı vardır. kiminin 3 ayda yaptığı vücudu kimileri 5 ayda yapar

0|0
    0|0
  • BES-LEN-ME

0|0
    0|0
    • @H-PuNiSheR eziği
      engellemişsin
      Anamı bilmem de ağırsiklet olduğumdan şişirmeyi iyi bilirim , özellikle bilmediği her konuya zıplayan adamlar için, cahil herif

• agırlıksız yapıyosundur ıyı beslenmıyosundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• https://youtu.be/VfugqAWyhXg
    Ayaklarının tam basmasına ve belinin dik olmasına dikkat et. Zamanla arttır sayıyı.
    Bide dumbella yap olmadı.
    şu an ne kadar yapıyorsun? Ve her gün mü? Isınıyor musun?

1|0
    0|0
    • Isınmadan yapıyorum ben biraz aceleciyim😝2ay oldu

• Kaç tane yapıyorsun?
      Set halinde düzenli mi yapıyorsun mesela?

• Kaç ay

1|0
    0|0
  • 2 ayda hafif toparlanma olur ayrıca her gün spor yapıyorsan yanlış bölgesel çalışmaya bak yürüyüş faydalı olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...