Kadın/erkek olmanın en kötü yanı sizce nedir?

Önce, önce ufak bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

Sevenler, lütfen sevdiğiniz kişiye, içkilere su katıldığını söylemeyin olur mu? Sonra çok üzülüyoruz. Özellikle de ben(!)

Tavsiyeminde üzerinden cümleler geçsin, harf harf büzüşsün, ünlemlerimin altında kalsın! Yıktım, geçtim hia.

Of, pof, gerçekten sıkıldım.

Soru detayıma dönüş yapıyorum; aslında yapmak gelmiyor içimden. Böyle bırak Azra, kime ne?

Der, der, der ve topu size fırlatırım.

"Nature is my religion. Earth is my temple."

Yih yih yih, gizli kapı açık; girebilirsin.

Güncellemeler:
Çocuğumun adını Rüzgar koymayı düşünüyordum, ya Nil olursa?

Edit: FEC söylediklerinin ispatı adına güncellemem.

Rahatsız olanlar, bi' biskrem versem?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olmanın en kötü yanı, bizi en çok uğraştıran yaratığı pek bi sevmemiz...asdasdsd

(tribün şov)

Onun harici o hormonal sisteme sahip olmadığım için kadın olmanın zorluklarını düşünmüyorum. Zorluk çıkarmaya da çalışmıyorum:D

Beni erkek yapan şeyleri taşımakta da bir güçlük yaşamıyorum. Sıkıntılarımın hepsi cinsi değil beşeri.

1|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Erkek olmanın en kötü yanı; seri üretilen 2 milyon gereksiz hücreye karşı, öldükten sonra tekrar üretilmeyen ve gitgide azalan hücrelerin hakimiyetini sağlamak zorunda kalmaktır deyip susarım. Ben başarıyorum da başaramayanlar düşünsün heh

1|0
    0|0
    • Başarıyorsan inanmışsın demektir.

Agreeable.

• :) komiksin, gülmek için o maili açıp okuyacağımdan emin olabilirsin.

• Liseliler kadar komik değilim

• sana çok laf söyleyecekler bu sorunun içeriğinden sonra, ama kime ne :)

Erkek derebeyliklerden oluşur :) alıntı cmylmz

en kötüsü bu

2|0
    0|1
  • erkekken kadın olmak çok zahmetli iş...

geçen baktım da bacaktan penis bilmem nereden testis...

zor iş erkek olmak ufaklığım :)

2|0
    0|2
  • insan olmak gerçekten çok zor

1|0
    0|1
  • erkek olunca kadınların topuklu ayakkabı cocuk dogurmak ev işleri gibi şeylerden kurtulursun ama erkekte evine bakabilmek için eşşşek gibi çalısır

kadın olunca calısmak zorunlu değildir ama onlarında ev işi cocuk bakmak ve sayamıcagım bir kaç neden daha vardır.

ama bunlar her erkek ve her kadın için değil bazı insanlar sanslı dogar.

0|0
    0|0
  • kadın olmanın kötü yanları; Reql olmak, ayakta işeyememek, heran tecavüze uğrama hissine kapılmak ve doğum sancısı..

erkek olmanın kötü yanları; sünnet olmak, 15 ay askere gitmek, her gün sakal traşı olmak..

2|0
    0|1
  • ne bilem

1|0
    0|1
  • bi biskrem versen sıkıntı kalmaz ;))

0|1
    1|1
  • cevap vermeden önce soru sorayım ; doğa dinin dünya tapınağın öyle mi? nereden bu deyiş?

kadın olmanın kötü yanı erkeklerin kalaslığına, kaba kuvvetine, kimi zaman insafına mahkum olmak

erkek olmanın kötü yanı yok.

0|0
    0|0
  • sakal tıraşı olmak eve gelince ayaklarının kokması sünnet olmak hayatının en verimli çağında askere çağırılmak

0|0
    0|0
  • Erkek olmanı tek yanı kızların nazı çekmek :)

(mesaj içeriklidir)

0|1
    0|0
  • edebiyatçımısın sen..şair falanmı olacan yoksa

0|1
    0|0
  • kadınları bilmem ama ben böyle mutluyum.

0|0
    0|0
  • Himm hayirlisi artim ya geri doner barisirsiniz

0|0
    0|1
  • Erkek olmanın en zor yanı tüm aile yükünün kendi omuzlarının üzerinde olmasıdır.

Bunun içinde evlenmekten çoğu erkek çekinir.

0|1
    0|1
    • Evlilike politik olmak zorundasın. Ilk başlarda olmasan da zamanla olacaksındır. Bu böyle yani.

Zaten ilişkilerin tek taraflı kurulmamasından yanayım. Bir çok evliliğin noktalanmasınında aslında %60'lık oranı bununla ilişkili. Sürekli bi karşı tarafı "otlakçı adayı" olarak görmekten kaynaklı.

Tamamen yanlış ve üzerinde 10 saniye dahi durmadan, kafadan kaybettiren bi olgu. Iı-ıh asla.

• Sen iyi güzel hoş demişinde boş demişin.

Burada tek taraflı bir evliliği desteklemedim.Lakin dinimizde erkek evine bakmak geçimini sağlamakla yükümlüdür.Kadının öyle bir yükümü yoktur.Erkek buna göre hareket etmek zorundadır kendini bizim yerimize koy 1kaç saniye düşün.Bunun sorumluluğu büyüktür.Çocuklar anne harçlık demez baba param bitti der.

• "Kadın/erkek olmanın en kötü yanı sizce nedir?"

Erkeğe küçük harfle başladığına göre aradaki slash ("/") kadın ya da erkek olmak değil, bazen kadın, bazen erkek olmak ya da dönüşüm yapmak manasına geliyor*, ki en kötü yanı da bu zaten.

*AC/DC

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• kadın olmanın en kötü yanları sıkıştığın zaman duvar dibine işeyememek, her ay 4-5 gün altına yapan bebekler gibi pedle dolaşmak, tecavüz ya da taciz durumları

erkek olmanın en kötü yanları sana gelen hediye paketi açılmış mı açılmamış mı bunu şak diye anlamak,erkeklik gururu,eşini ya da sevgilisini korumak adına cesur görünmek durumunda kalması.

1|1
    0|1
  • kadın olmanın zor yani öncelikli olarak insan olarak değil düzülecek bişey gibi görülmektir. çok sinir bozucu

1|0
    0|0
  • Erkek olmak daha zor. Ne zor yanı var dersen, ben dahil bütün hanım ablalar erkekleri kahraman kavramına sığdıracağız diye fazla beklentide bulunmamız. Evin geçimi,vatani borç, askerlik zaten ayrı.Adonis yapmak için 10 aylık spor salonu sözleşmesi felan.

1|0
    0|1
    • ahahahaha :D:D:D

olum sen kimden yanasın adonis yapmanın neyi zor :D

bizim göbeklerin erimesi daha zor :S

• ahahaha bağlasınlar özerik :D

• erkek olmanın en kötü yanı tartışmasız sabah ereksiyonudur.

1|0
    0|1
    • Sabah uyandığında yanında bir cilvenaz yatıyorsa, bence pekte sorun teşkil etmez. Aksini söyleyebilirim, avantaja çevirebiliriz sdashfgshf.

• sorunu beşledim bebişim. <3

yirim o cilvenazı ayrıca.<3

• her iki cinsi barındırıyorum içimde tuzum kuru

1|0
    0|0
  • Kadın olmanın en kötü yanı nefes almak :D

2|0
    0|1
  • Kadın olmanın en kötü yanı ağda yapmak, erkek olmanın en kötü yanı kıllı olmak.

1|0
    0|1
Yükleniyor...