Aldatan kişi de bir gün mutlu olur mu ?

Sevgilinizi aldattınız , anlık bır hoslantı sızın tum hayatınıza mal oldu , asla mutlu olamadınız ondan ayrıldıktan sonra , hem sızın hem de onun hayatı mahvoldu , hersey yerle bır oldu , yaptıgınız hatayı asla affetmedınız ve hayat bunun bedelını sıze cok agır bir şekılde ödettı , ustelık karsı tarafta sızı affettı aldatan kişini mutlu olmaya hakkı yok mudur ? Eski sevgilisi onu sevemez mi ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu çok önemli bir konu. Aldatan zaten yıkacağını yıkmıştır tekrar birlikte olmak gibi bir isteği olamaz. aldatılan zaten aldatıldı diye kin besler o kin terrar sevgiye dönüşürmü bilmem ama birde aldatan tarafın kadın olması çok önemlidir. Kadın aldatırsa birleşme asla olmaz.. Ben aldatan kadını asla affetmem de artık istememde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ihanet hata değildir bilerek yapılan bişeydir affedilir ama kırılan bardak nasıl esksi olmuyorsa eski sevgilinle aranda öyle eskisi olmaz

0|0
    0|1
  • tabi ki mutlu olur.tecrübe konuşuyor:)

0|0
    0|0
    • Sanmam ..

• Onunla yenıden olamaz mıyız ?

• eğer sen onunla olmak istersen o da bunu kabul edebiliyorsa sırf bu nedenle onla beraber olmaman lazım..adamda biraz gurur olur yaa:)

• neyin kafasını yaşıyorsun sen ?

0|0
    0|0
  • Aldatanla işim olmaz şahsen ister mah volsun ister perişan iHanet...

0|0
    0|0
    • haklısın aslında gebersek daha iyi ..

• Kimse üzüldüğü için aldatmaz. Aldatan hep mutludur

0|0
    0|0
    • Emin ol her zaman mutlu olmuyorlar ..

• bırak vicdan yapmayı. boynuzlamadan düşünecektin bunları.

0|0
    0|0
  • Ben bu hikayedeki eski sevgiliyim. Aldatan kişinin mutlu olma hakkı yoktur bana sorarsan. Ben sevemedim aldatıldıktan sonra sevebilen varsa beri gelsin.

0|0
    0|0
    • Emin ol aldatan da mutlu olamıyor ..

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmasın. Olamasın.

0|0
    0|0
  • Olsun, yazık. O da insan.

0|0
    0|0
  • asla heleki karşı taraf biliyorsa

0|0