Ks sitesinde en yuksek exper olanlar 50,000 70,000 olanlar nasıl başarıyorsunuz

ilk 10 girenler nasıl başarıyorsunuz bazen takip ediyorum 1. leveldeyken daha dün bir bakıyorum top 10 girmiş ben aylardır burdayım ancak 2,000 puana ulaştım

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• ota boka cevap verdikleri içindir tatlım bizde öyle olsak gurumudur nedir ondan olmuştuk 2günde:) gerekli gereksiz cevap vermek için yaratılmış varlıklar onlar allah öyle yaratmış:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• zaman içinde olur. yaırşma kazanmaya falan da gerek yok bence. yani şöyle kaba bi hesapla bi gün boyunca çok aktif olarak kullanırsan siteyi o gün sana ortalama 300-350 xper getirir. ama bunu her gün tutturamazsın. haftanın iki günü böyle yapsan. diğer günler 100lük ortalama tuttursan sana haftada en az 1000 xper puan kazandırır. tahminime göre 6 ay sonunda expert level a ulaşmış olman lazım

1|0
    0|0
  • 1,5 senedir burda olmama rağmen daha yeni expertlevel oldum:((

0|1
    0|0
  • heeeyyy gidi heyyyy 2 yıllık üyeliğimi sildirdiler bana ;) ne günlerdi bea :))

0|0
    0|0
  • Kadın olmak gerekli belkide biz günde 100 soru cevaplayıp 100 pun alıyoz bakıorum hatun hemen ilk 10 a girmiş secmeler var galiba

0|0
    0|1
    • alakası yok .DD o kadar da maydanoz oluyorum her soruya şimdi benim guru olamm lazımdı :DDD

• Sen cevap verdiğin her soruya +1 Sorduğun her soruya +2 alıyorken hesapla kaç puan oluyor nasıl 50.000 - 70.000 oluyor.bu çelişki değil mi sence ? dönme dolaplar yokmu işin içinde her günmü ödüllü soru soruluyor onlardan başka kimse kazanamıyomu ?

• burada yatıyorlar onlar :)

0|0
    0|0
  • hakketten nasıl :D yemiyor içmiyor nuri_abi burada mı yatıyor ne yapıyor anlamadım ki ben 750 xper kaç ayda yaptım

0|0
    0|0
  • Sen aylarca buradasın ama onlar hem senden uzun süredir buradalar hemde burada yatıp kalkıyorlar herhalde,yani cevap yazıp,sürekli konu açmadan olacak şey değil.

0|0
    0|0
  • sürekli soru cevap yaparsan sende ulaşırsın tabi o kadar vaktin varsa

0|0
    0|0
  • işsizlik ...

0|0
    0|0
  • uzun süredir burda olunca demekki öyle oluyormuş...

0|0
    0|0
  • yarışmaya falan katılıyorlar galiba bende anlamadım

0|0
    0|0
  • Eskiden puan sistemi farklıydı. Sonradan düşürüldü. O yüzden 75k puan falan normal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soruya cavap oldu bitti.

0|1
    0|0
  • Eskiden cevap 3 puandı...En iyi cevap 10 puandı o yüzden..Soruları hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bol bol troll sorular aç emmolu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...