Isminizin anlamının karakterinizi, duruşunuzu yansıttığını düşünüyormusunuz?

isminizin anlamının karakterinizi duruşunuzu yansıttığını düşünüyormusunuz? ve hangi anlama geldiğini söyliyebilirmisiniz rica etsem?

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• göz alıcı ve gösterişli olma durumu, ihtişam,heybetli anlamina geliyor :)

Ismimle uyum icinde oldugumu dusunuyorum ve oylede soylerler :)

1|0
    0|0
  • Nickimin anlamı gayet açık ve net diye düşünüyorum Maestro81 :)

ama seninki sanki uzamış gibi baya sonu var bir sıkıntısı aaaaaa diye gitmiş :)

1|0
    0|0
  • volkan ı anlatmaya gerek yok heralde, güç kudret anlamına da gelebiliyor ki ben de gücü çok severim... özellikle psikolojik olarak çok güçlüyümdür

1|0
    0|0
  • evet düşünüyorum bununda belki bana göre kulağına ezanla isminin okunmasındandır . mesela benim tanıdığım muratlar deli dolu olur . mehmetler klasik kişilerdir sessiz :) ayşelerde mehmet gibi klasik olurlar sessiz sakin . bunlar bir takım bazı kişiler benim tanıdıgım birisi var öyle değil derse 2 ihtimal söyleyebilirim kulağına okuyan kişi artık ona ne söyledi bilmem :D 2.si ise istisnalar kaideyi bozmaz :D

1|0
    0|0
  • Güzel bir soru 5 yıldız ;)

İsmimim anlamına bakılırsa uygun demek...

uydugunu gozlemlıyorum anlamın benım karakterime nedenine gelirsek her ortama rahatlıkla girebildiği her ortamda aktif olabıldıgımı dusunuyorum sınırlarımda cok az olduguna gore teyit edilir durumda ;)

1|0
    0|0
  • ismim yusuf

doğduğumda aile büyükleri toplanıp bu çocuğun adı ne olsun diye çok düşünmüşler ve ortak bir karar vermişler o kadar güzel bir bebekmişim ki

bu güzellik adeta büyülemiş görenleri ve kesinlikle yusuf olmalı bu çocuğun adı demişler

ve yaşadığım yıllar popomda birikmedi hala çok dadluyum ve durum özgüvenime kişiliğime fazlasıyla yansıyor

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Her iki ismim de yansıtıyor, birisi şafak söküşü, karanlığa ilk ışık vuran anla ilgili, diğeri de içinde bir sürü canlı-cansız barındıran engin bir sıvı, isimlerimi verenleri öpüp gelicem durun

1|0
    0|0
  • Pacamama pek yansıtmıyor , ama gerçek isim kesinlikle derim

1|0
    0|0
  • benimkinin sözlük anlamı iyi ile kötüyü hak ile batılı ayıran demek! Ha! ama bana sorarsan uzaktan yakından alakam yok sanırım=P

1|0
    0|0
  • haayır :))

0|0
    0|0
  • ismimin anlamını taşımıyorum anlamı çok derin

1|0
    0|0
  • Bana bu ismi veren ! Bu adın altında ezileceğimi hakkını veremeyeceğimi hiç mi düşünmedin ? Zira bu adın altında hakkını veremediğim için kahroluyorum bilesin !

0|0
    0|0
  • benim adım adonis mesela

0|0
    1|0
  • Yansıtmıyor, anlamı komutan fakat ben hiç bir şeyi komuta etmiyorum. Askerlikten de nefret ederdim insanlara emir vermekten de nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Evet . Adımın anlamını tamamen taşıyorum...

0|0
    0|0
  • hayır alakası yok

0|0
    0|1
  • Evet tamamen yansıtıyorum.

0|0
    0|0
  • aniden gelen şiddetli koma hali

0|0
    0|0
  • sen düşünüyomusun mesela çok sexisin :) maşallah

0|0
    0|0
  • Türkçe değil ismim..

0|0
    0|0
  • yok sorunlarımız var anlaşamıyoz :D

0|0
    0|0
  • Hayır pek değil.Ama biraz.Hm belki,evet.

0|0
    0|0
  • İsmim doğruluk, düzgünlük, iyi kalplilik manasında...

Keşke biraz yansıtsaydım :P

0|0
    0|0
  • evet :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...