Sokakta akli dengesi olmayan birinden korkar mısınız?

Burda 25 yaslarında bı erkek var. bazen duzgun oluyo bazende ınsanların uzerıne atlıyo sacını basını yoluyo fılan.baktım sandıvıc yıyo bırı vermıs. kuru kuru ıcım gıttı kola aldım verdım ona tsekkur ederım dedı hıcte saldırmadı. yanı yazıktır gunahtır 3 5 kurus yardım edın onlara ya.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsan tereddütte kalıyor doğrusu. Bunlar için kurulmuş yardım fonları var zaten. Ama onlara ulaşıyormu bilmiyoruz ve güvenemiyoruz. Lakin genelde birşey vermeye gidersen saldırmıyorlar :)

Aksini denemeyin tokat yemişliğim var :p

1|0
    0|0
  • Bazen ani hareketlerle ürkütebiliyorlar ama o da ani olmasından. Başkalarına zarar vermiyorlar. Amcam akıl hastası. Alışkınım.

0|0
    0|0
  • Hiçte korkmam oturup yer içeriz muhabbet ederim öyle insanların yüzündeki gülümsemeyi görmek daha anlamlı geliyo bana..

0|0
    0|0
  • Bizim burdada bir deli var bi iyi olur bi deli unutma hiçbir zaman dengesiz insanların yanına yaklaşma çünki ne yapacakları asla belli olmaz.

0|0
    0|0
  • hayır beraber sigara bile içiyoruz

0|0
    0|0
  • ben korkmam da hatun olsam korkardım

0|0
    0|0
  • tabiki korkarımmmm

0|0
    0|0
  • Emin ol her sokakta bi tane vardır ondan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• niye korkalım onlarca görüyorz ..ve ciddi nedenler var onları o duruma getiren. ne güzel yapmıssın.Allah kalbinin ekmegini yedirr sanada ..

0|0
    0|0
  • o degil, hareketinden dolayi tebrik ederim seni.

1|0
    0|0
  • yolumu değiştiririm

0|0
    0|0
  • korkarım ya

0|0
    0|0
  • Bizim burda çok var korkarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...