Sizce Bu Futbolcu Müsvettesinin Nasıl Cezalandırılması Gerekmektedir?

Aydın 1'inci Amatör Ligi'ndeki Dallıcaspor-Nazilli Sanayispor Maçında, Konuk Ekibin Futbolcusu Mehmet Değirmenci, Rakip Takımdan Kayhan Karakaş'ın Yüzüne Tekme Attı.

Nazilli Şehir Stadı'nda Lider Dallıcaspor İle İkinci Sırada Yer Alan Nazilli Sanayispor'un Karşılaştığı Müsabakanın 20'nci Dakikasında Dallıcaspor 1-0 Öne Geçti. Golden Bir Dakika Sonra Dallıcasporlu Kayhan'ı Düşüren Nazilli Sanayisporlu Mehmet, Kırmızı Kart Gördü. Karar Nedeniyle Sinirlendiği Görülen Futbolcu, Yerde Yatan Rakibinin Yüzüne Tekmeyle Vurdu.

Yaralanan Kayhan, Ambulansla Nazilli Devlet Hastanesine Götürüldü.

Maçı İzleyenlerin Tepkisini Çeken Mehmet Değirmenci, Oyun Dışı Kaldıktan Sonra Stattan Ayrıldı.

Kulüple İlişkisi Kesildi!

Nazilli Sanayispor Kulübü Başkanı Abit Yaz, Futbolcu Mehmet Değirmenci'nin Rakibine Yaptığı Sportmenlik Dışı Hareketten Dolayı Özür Diledi.

Yaz, Yaptığı Yazılı Açıklamada, "Türk Sporu Adına Dallıcaspor Yönetimi, Kayhan Kardeşimiz ve Rakip Takımdan Özür Diliyoruz. Futbolcumuzun Kulüple İlişkisi Kesilmiştir" İfadelerini Kullandı.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

#MübarekMevlidKandiliniziKutlarESENLİKLERDilerim.

• Futbolla İlişiği Kesilip Adli Mercilercede Cezalandırılmalıdır.
    70% (7)88% (22)83% (29)Oy Ver
  • Takımdan Atılması Yeterli.
    20% (2)4% (1)9% (3)Oy Ver
  • Hayır! Şöyle ki; ?
    10% (1)8% (2)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim İmkanım Olsa Ayağını Kırarım.

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Allahin cezası pislik yerdeki adama Çakmak kolay tabi o adamın yerinde olsam öcü mu alırdım o şerefsiz den bir tane suratına da o caksaymis bazı insnlar analmiyroum yaa çok garipler gerçekten.. Bu ne sinir yani karşındaki de insna

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O sahanın ortasında yatırıp düzeceksin deyyusu. kalıbımı basarım bir yerden göç eden 18 çocuklu bir kıronun çıkardığıdır.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sadece bu adam da bu yok ki toplum bize kavgayi oyle bir aşılamış ki sporda bile bu vahseti suruyorlar hemde bu adamin yaptigindan daha fazla seyler oluyor bu sadece bir kesiti

0|1
    0|0
  • Futbolla İlişiği Kesilip Adli Mercilercede Cezalandırılmalıdır.
    Seninde Mevlid kandilin kutlu olsun. 😌😌

0|1
    0|0
  • Futbolla ilişkisi kesilmeli. Darp var davacı olur umarım maruz kalan arkadaş.

0|1
    0|0
  • Futboldan anlamayan kızları temsilen buradayım

0|1
    0|0
  • Ben olsam tazminat davası açardım.

0|0
    0|0
  • Dun haberde gormustum korkunctu. Futbolla iliskisi kesilmeli ve hem rakip takim hem de rakip futbolcu tarafindan dava edilmeli.

0|0
    0|0
  • 2 yıl futboldan men, ardından da 21 maçta oynamama cezası verildi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bana yapsa kendim cezalandırırdım. 1e 25

0|2
    0|0
  • Haberde görmüştüm bunu ve futbolda ilk defa böyle bir şeye rastlıyorum. En son zidane maçta karşı takımın oyuncusunun kalbine kafa attığına tanık olmuştum. Ben A dedim kesinlikle cezalandırılması lazım bir futbol müsakabası yüzünden her ne olursa olsun adamın yüzüne böyle gelişigüzel tekme atamazsın.

0|1
    0|0
  • Kısasa kısas , ayni şekilde kafasına darbe almalı

0|1
    0|0
  • O değilde darbeyi yiyenin takım arkadaşlarının rahatlığına inanamadım... Ben ciddi zarar vermek için dalardım o elemana.. Ama arkadaşları son derece rahattılar.

0|1
    0|0
  • ben aydında askerlik yaptım ve yaptığım köyün adı bıyıklı bizim mıntıkada yeniköy vardı her hafta amatör maçta yenilir ve her hafta kavga ederlerdi bence aydında amatör küme yasaklansın

0|2
    0|0
  • ak oğlu ya topa vurmuyon insana vuruyorsun sonuçta zorun ne futbolcudan bence takımdan atılmalı

0|1
    0|0
    • Lavuğu Attılar Zaten..

• bunlar neden oluyor aşırı deşarj olamamaktan hep toplumda ezilmeken oluyor insan içinde tuta tuta bir zaman sonra patlıyor ve şiddet uyguluyor çoğu cinayetleri sakin insan bu yüzden işler ezik insanın ne yapacağı belli olmaz :D

• bu piskopatı içeriye atıp ağzını burnunu dağıtmak gerek

0|1
    0|0
  • hapis yer kasten adam öldürmeye teşebbüs

0|1
    0|0
  • A dedim

0|1
    0|0
  • a dedim...
    zaten o çocuğu rahat bırakmazlar...

0|0
    0|0
  • Ben lisansini iptal ederdim bu serefszn

0|0
    0|0
  • Lisansı iptal edilmeli ve ceza almalı.

0|0
    0|0
  • Futbol lisansının omur boyu iptal edilip 6222 den yargılanması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...