Babasının cenazesine gitmelimiyim

babası ölüme yaklaşmış eski erkek arkadaşım bni konuşmak için evine çağırdı ve gittim bütün günü ailesi ile evde geçirdik.fakat bna tek dediği şu oldu durumumu görüyosun sahip çıkmam bakmam gereken kardeşlerim ve annem var bn sni üzmekten korkuyorum hak ettiğin sevgiyi verememekten dedi.ertesi gün sabah babası vefat etti onu aradığımda bze gel dedi kararsızım ne yapmalıyım sizce,

Güncellemeler:
evet bu gün o cenazeye gittim allah kimseye göstermesin erken zamanda kaybetmeyi.ben vicdanımı rahatlattım. o sana neden aşık oldumu bi kere daha hatırlattın teşekkürederim dedi

şu anda yanında olduğum için mutlu bu da bna yeter:)

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar yakınlarını kaybettiğinde yanlarında olup destek olmak gerekir.. zor anlarda kimse yalnız kalmayı hak etmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İyi gün sevgilisi olmaktansa.. kötü gün dostu ol.

1|1
    0|0
  • bundan sonrası için ilişkinize dair çıkar yol görmüyorsan gitmen farklı düşünmesine sebep olabilir ama yinede gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Gerçekten takdir ettim o çocuğu. Anlayış gösterip bir süre fazla bir şey bekleme aşk için. Başı sağolsun,gerçekten zor bir durum.

0|0
    0|0
  • düşmanın dahi olsa gitmelisin ölümlü dünya sıra kimde bilemezsin ya sendeyse ?

0|0
    0|0
  • ALLAH tahsilatını affetsın gani gani rahmet eyleye.

0|0
    0|0
  • Yok babasının dogum gününe git tövbe tövbe

0|0
    0|0
  • git yalnız bırakma böyle gününde onu.

0|0
    0|0
  • herife bi bak ya babası vefat etmiş hala kız avutuyo yok buraya gel şuraya git bilmem ne

0|0
    0|0
  • git bende sonuçta ölüm var istediğin kadar düşman ol adam babasını kaybetmiş.

0|0
    0|0
  • ilişkini falan filan düşünme yanlış olur.derdini yüklenmeye çalış adamın.sen de kendine güveniyosan.her zaman laylaylom olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gitmelisin tabiki de. ölüm bu başka neye benzer ki ? insanlık görevimizi koşullar ne olursa olsun yerine getirmeliyiz. sen bunu düşünerek git. Başı sağolsun onun için Allahtan sabır ve rahmet diliyorum .

1|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın canım bravoo :)

0|0
    0|0
  • Çocuğun kıymetini bil, babası ölüm döşeğinde olmasına rağmen senin totonu kaldırmaya çalışmış, durumunu anlatmaya çalışmış. Vicdanının sesini dinle.

0|0
    0|0
  • gitmelisin bence

0|0
    0|0
  • Git bence.Seviyor seni gibi .s

0|0
    0|0
  • yanında ol kötü gününde bu ilişkınızden ayrı bısey

0|0
    0|0
  • çağırmış git işte. allam.

0|0
    0|0
  • kendi ağzıyla söylemiş ve gel demiş. hala durduğun kabahat

0|0
    0|0
  • adam sana gel demiş.niye bu ikilem

0|0
    0|0
  • adamın hayatı ortada. sana ne kadar gelecek verir , oda bu karmaşıklıkta bilmiyor. ailesinide bırakamaz artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...