Can sıkıntısının üzerinizdeki etkileri nelerdir ?

Can sıkıntısının tıpta bir adı var mı bilmiyorum, birşeyler istediğimiz ve ne istediğimizi bilmediğimiz durumlar olarak tanımlanabilir. Bu gibi durumlarda kendimizi komik videolar izlerken ks de soru cevaplarken buluyoruz fakat en yaratıcı çözümleri öğrenmek niyetindeyim. Ne yapalımda ruh halimiz birden değişsin içimizeki çocuk sızlanmayı bıraksın ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• hangi ortamda hangi durumda olursan ol cıkış yolu bulmaya calıs.. evdemisin keyif alıcaın bişe yap.. aama illaki yaptıgın sey keyif versin.. karamsar olma ankamal :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu durumlarda ne yapmak istedigimi dusunurum. Ona gore hareket ederim. Ne istedigimi bilmiyorsam spor yaparim

0|1
    0|0
  • ben mesela bazen odanın kapısını açıp oo kimler gelmemiş dyip kapatyorum bazende odadan kendime seslenip efendim dyorum güzel oluyo :D

0|1
    0|0
  • ben o durumlarda sesli müzik dinlemeyi tercih ediyorum

0|1
    0|0
  • Bi çikolata açıp yemelisin, senin çikolata ısırma vaktin gelmiş evlat.

0|1
    0|0
  • depresyona ilk adım can sıkıntısı. aktiviteler bulmak lazım

0|0
    0|0
  • sivilceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uyuyup uyup geçiştiririm ama hafta sonu tren yolcuğu yaparım tamamen geçşin diye, gelen. Hoş ben de geçip gidiyorum ya o daha henüz gelmeden. İkimizde gitmiş, ikimizde gelmiş oluyoruz bir yerlerden çoğunlukla da birilerinden şuan da iş yerindeyim aslında Loreena Mckenneitt dinliyorum biraz İskandinav oluyorum. Sonra sıkılıp işleri projeleri biraz erteleyip V. Wolf'u okuyorum ondan da sıkılınca uyuyorum yeniden sonra biri arıyor beni bir yerden benmiş gibi geliyor benden önce giden sonra yazıyorum böyle devam ettirsem saatlerce yazabilirim saatlerce durmandan okumadan düşünmeden çizmeden saatlerce yazarım sonra sigaramı alır kapıya çıkar ilk nefeste insanımdır sonrasında mı ? Bilmiyorum henüz dışarı çıkmadım 43 saniye sürecek dışarı çıkmam bakarsın görürsün hemen kapının önünde Camel'ini tüttüren o herif benim kapıda görüşürüz.

0|1
    0|0
    • Eyvallah fazla içme sağlığa zararlı.

• Ankamall'a git abi, her yerde isminin yazılı olduğunu görünce mutlu olursun :)

0|1
    0|0
  • film izleme müzik dinleme belgesel izleme dışarıya çıkıp dolaşma beni sıkıntıdan uzak tutuyor ama izlemediğim bakmadığım dizi kalmadı malzeme bitince de sıkılıyorsun şimdi benim gibi

0|0
    0|0
  • Sinir aşırı ağresiflik ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...