Altın düştü bütün paranızı basın dedim, gelsin paralar

Ben bütün parayı altına bastım şu anda kardayım. Oturduğum yerden para kazandım. 1 haftada 1200 lira kazandım, hemde çalışmadan hehe. Sizleri de uyardım altın çok düştü diye. Şimdi satıp düşmesini bekleyeyim mi, biraz daha çıkmasını mı beklemeliyim? Yoksa ''bizim aklımıza uyup zarar etme'' diyenler de var mı?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• yaz gelene kadar yükselir şuan almak mantıklı

0|1
    0|0
  • Param yok, öpücük verip de mi alayım emmolu?

0|1
    0|0
  • Altının fiyatı artar büyük ihtimal..Hem alış fiyatı satış fiyatından daha düşüktür, akıl kârı değildir.

Bkz :Junior kuyumcu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Altın uzun vadeli yatırım aracıdır. Eğer paraya ihtiyacınız yoksa elinizdeki bütün parayı altına yatırabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • Yazın daha çok değetlenir bidr yakında petrol krizi filan olursa tavan yapar benim peder günde 40 bin tl kazanmıştı biraz daha bekle bence

0|1
    0|0
  • bende almıştım 91 buçuktan bende bayağı kar a geçtim ama altn yükselişini sürdürebilir bence acele etme

0|1
    0|0
  • ekonomiyi takip ediyorum altında bir yükselme beklemeyin şuan itibaren kısa vadede,FED başkanı bernanke FED in altın rezervlerini düşereceğini söyledi ona bağlı olarak dolarda bir yükselme olabilir.

0|1
    0|0
  • Sakın satma, bekle biraz 96-97 ye kadar çıkacak. Bende almıştım. Sen aldığında kaç TL'ydi ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...