Kapat

Zaman her şeyin ilacı derler sizce de öyle mi?

hayatta bir çok karşınıza çıkıyor mutlulukklarınız olduğu kadar mutsuzluklarınızda oluyor ayrılıklarınız yanlızlıklarınız ve bir çok şey bunların üstünden nasıl geliyorsunuz herşeyi zamana bırakmak en doğrusumudur ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Yaşarken zamana bırakmak pekte mümkün olmuyor.Her şeyi deneyip çaresiz kaldığımızda zamana sığınıyoruz.Ama zaman hakkını veriyor.Ben zamanın her şeyin ilacı olduğunu düşünüyorum.İnsan zamanla kabulleniyor, zamanla alışıyor, zamanla güçleniyor, zamanla büyüyor...Yani zaman her şeyi çözer.

0|1
    0|0
    • bazen zamanla acılarınız daha cok cogalıyor sankı ozlemlerınız daha fazla artıyor tutkularınıza daha cok baglanıyorsunuz :(

• yasayıp gorucez herseyı zamana bırakıcaz ya samanın ıcınde kaybolucaz yada yenıden dogucaz

• Kaybolmak diye bir şey yoktur.Her son bir başlangıçtır ne de olsa.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• kayıplar ve gerçek acılar asla unutulmaz yalnızca etkisi azalır, ilk anın şoku atlatılır. bu da zamana bağlıdır

0|1
    0|0
  • bazı şeyleri zorlamamak lazım.zamana bırakmak en doğrusudur.

0|2
    0|0
  • zaman hicbiseyin ilaci degildir sadece zamanla alisirsin..

0|1
    0|0
  • zaman derler herşeyin ilacı ama zaman değilmidir sevdiklermizi bzden alan

0|1
    0|0
  • Her şeyi değil, zamanında yapılmayanların kıymeti yok ki anasını satım.

0|1
    0|0
  • Yalan!

0|1
    0|0
  • kesinlikle zamana bırakmak en doğrusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aynen öyle fakat o zamanı da doğru değerlendirmek zorundasın yoksa hiçbirşeyin ilacı olamaz aksine daha kötü eder.

0|1
    0|0
  • yokta biraz sende uğraşcan ne bilim moralinin yüksek tutmaya bakcan gidip çikolata yiycen gülcen eğlenecen hacı. Zamanlada bunu pekiştirdin mi tamamdır

0|1
    0|0
  • kocaman bir yalan

0|1
    0|0
  • Karakteri güçlü olan herşeyin üstesinden gelir.

0|1
    0|0
  • koca bir yalan

0|1
    0|0
  • yani kimi zaman öyle oluyor unutabilmen için yardımcı oluyor...

0|1
    0|0
Yükleniyor...