Askerde olan bir adam neden arar?

Özellikle erkeklere soruyorum kendinizi 29 yaşında(84lü) rahat yaşayan yatabildiği her kızla yatan bol bol içen biri olarak düşünün bir kızla tanıştınız buda sizin tam tersiniz ağzına içki sürmemiş bu halinize rağmen sizden etkilenmiş ama kapalı bir çevrede olan biri ve bu arada siz kapalı bayanlara hoş bakmıyorsunuz hatta öcü gibiler diyorsunuz herneyse bu kız sizin iyiliğinizi düşünüyor içkiyi azalt sağlıklı beslen diyor onu dinlemiyorsunuz ve en sonunda kötüleşen sağlık durumunuza dayanamayıp sizinle iletişimi kesmek istiyor öyle ki whatsapptan engelleniyorsunuz bahsettiğim süreç iki yıllık bir dönem ve şuan askersiniz cumartesi günü aradı sinemadaydım açmadım ama neden arıyor ki anlamıyorum:-(

Güncellemeler:
Evet karar verdim aramasınıda engelliyorum en güzeli bu yorumlar için teşekkürler

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir insan olduğu gibi kabul edilmeli. o insanda öyleymiş. giden gitmiştir. açmayacaksın...

0|0
    0|0
    • Aynen öyle düşünüyorum giden bendim ama aramayıda engellesem iyi olacak galiba

• aynen engelle. inan bana ona tekrar dönmen her şeyi daha berbat edecek.

kal sağlıcakla.

• Çok haklısın bunu yapacağım

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence insanları olduğu gibi kabul et. Kimseyi değiştirmek için efor sarfetme yaşı itibariyle kişiliğini bulmuş biri o. Olmuyorsa sen kendine yakışanı bul..

0|0
    0|0
    • Evet öyle ama o benim çevreme anneme öcü gözüyle bakan biri

• Olmadı işte napcan. Teline cevap verme ve her türlü bağını kopar her yerden sil rahat et..

• Program var adaffix diye onunla engellerim arayamaz konu kapanır

• Salla gitsin keşlerle uğraşma ama kızlar genelde aldatan piskopat erkeklerden hoşlanır sanada hak veriyorum

0|1
    0|0
    • Bu hissinin nedenini söyledim bende

• Bu hissimin nedeni aşık olduğum tek insanın yıllar sonra ki hali gibiydi tip olarak

• DERINDEN ETKILENDIGIN DEN OLABILIR MI ?

0|0
    0|0
    • Kim o mu ben mi?O beni hiç takmazdı ya

• Söyle ya

• sesini duymak istemiştir.. kaçan kovalanır mantığı:))

0|0
    0|0
  • niye aradıysa aradı, sende de iyi sabır varmış, ne istediğinin farkındamısın,?

0|0
    0|0
  • beyninizin içini cok merak ediyorum kızlar

0|0
    0|0
    • Aslında basit ya büyütüldüğü kadar karmaşık değil

• bir şey var...hatırlmaya calıs...bay bay..

• Içki içmememdir iyiliğini düşünmemdir başka birşey olmaz

Kızlar Ne Diyor 3

• yalnız orada. bir teselli arıyor. düzgün kim var? demekki onun için sen.

0|0
    0|0
    • Telefonu açmamam iyi kapak oldu o zaman

• oranın psikolojisi br başka oluyormuş

0|0
    0|0
    • Her erkekte bunun arkasına sığınır

• Sıkıntısını alacak, yarasına pansuman olacak pamuk arar.

0|0
    0|0
    • Oldu bende ilk yardım çantasıyım sanki

Yükleniyor...