Biri bana sunun mantıgını açıklayabilirmi?

yemek yemiyoum diyetteyim belli yani herkes diyor zayıflamıssın ama tartıya çıkıyorum 3 kilo almıs oluyorum tartıda bozuk değil 10 yerde tartıldım aynı aynadada baktıgımda göbegim dümdüz olmus kafayı yicem ha :D

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yemekten hemen sonra cıkarsan kılo almış gibi görünebilirsin ancak 3 kilo almış oluyosan bir gariplik var nabıyon çaya şeker atmayıp nutellaya mı abanıyon? meyve yemen yeterli. yemek yemezsen daha fazla kilo alırsın bunun nedenıde bünyen ona alışır yemek gelmeyecek dıye yemek geldiği zamanda bir daha gelmeyecek diye onu depolar oda kilo yapar. ara ara meyve ye 3 litreden az su içme ekmeği kes. 1 tabaktan fazla yeme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Incelmissin bu güzel birseyy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tarti bozuk değilse marsa taşınmışsin

0|0
    0|0
    • :D ahahaha valla bozuk değil

• vücut kendini korumaya alıyor. yemek yemeyerek yapılan şeye diyet değil aç kalmak denir git diyet yap doğru düzgün

0|0
    0|0
  • Etrafındaki ler seni motive etmeye çalışıyor Tartı yalanmi soylicek doğru bir diyet uygulamiyorsun sanırım

0|0
    0|0
  • yemek yemiyerek diyet olmaz gereksiz şeyler yememen lazım vucut öyle bir bilgisayar ki kendini hemen korumaya alır ve yağ yakımını engeller düzenli yemek yiyerek ve doğru spor dalıyla uğraşırsan kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • Önce tuvalet git sonra cik tartiya

0|0
    0|0
    • ee öyle yapıyorum zaten

• alla alla tuaf

• Ac kalmayacaksın az yiyeceksin
      Ac kalınca hastalanırsın daha cok alırsın

• Su'dan dolayı o bende yaşıyom :D

0|0
    0|0
    • 3 kiloluk sumu içiyorum :D

• Yok Öyle değil :D yeni diyete başlarken su atılır önce vucuttan buda zayıfladığını hissettirir sana ama kilo geç gider :D

• vucudun muhtemelen daha şekilli olmaya başlıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...