Her yara kabul bağlar mı birgün?

Senelerce arkadaş kaldık. Çok güzeldi herşey, yine de kavgalarımızda az değildi. Ben gizliden gizliye sevdim, her geçen gün biraz daha bağlanarak.Sürekli konuştuk, mesajlaştık.Acı çektim sürekli, çünkü seviyorsun, en iyi arkadaşın ama ondan sana karşı bir şeyler olmadığını biliyorsun. Bitirmek istedim ama her seferinde yalvardı, bu arkadaşlığı sürdürmek için. Çok kötü bir kavgayla bitti ama bir ay oldu, çok merak ediyorum nasıl, ne yapıyor. Facemi dondurdum ama hala silip atmış değilim. O 27 yalıunda mesleği var, yakışıklı da eminim yakında evlenir. Bıunu görürsem çok üzülürüm. Ne yapsam da görmesem, bilmesem artık neler yaşadığını. Bu acı geçer mi? Her yara kabul bağlar mı? yoksa unuturum sanarız da hayat boyu kalır mı içimizde...

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen hislerinden bahsettin mi ? Bahsedip eğer karşılık vermediyse; arkadaşlığınızı bitirip tamamen silip atman en mantıklısı.

Her yara kapanıyor, kimi yarada iz kalıyor, kimi yarada da izi geçiyor geçmesine ama sızısı kalıyor. Senin istemene bağlı, ilerleyebilmen için bazılarını geride bırakman gerekiyor. Sonra zaman bir şekilde sarıyor yaralarını..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kabul degıl de kabuk baglar ... bana kalır sa hıc yaran yok sadece kendı kendı ne gelın guvey olmussun unut gıtsın hıc bı sey senı n uzulmenı-e degmıyor bı zaman dan sonra sende anlarsın artık

0|0
    0|0
  • Hayat boyu içinde kalacaktır o. Hiç bir zaman unutmayacaksın ama onu sevmekten vazgeç. Anladığım kadarıyla tek taraflı. Sen yoluna git üzülmezsin..

0|0
    0|0
  • Son cümlene katılıyorum kalır bir köşede depreşmedikçe.

0|0
    0|0
  • acın diner,azalır ama bir köşede ufakta olsa kalır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...