Yalan söylediğini bile bile karşınızdaki kişiyi dinler misiniz?

mesela ben bi arkadaşım var atıp tutmayı çoook seven. hep onun yalanlarını dinliyorum.. sen yalancısında diyemiyorum. o kadar çok sallıyor ki yuh artık dememek elde değil... mesela sevgiler günün de aldıgı yüzügü 1.800 tl dedi.. ne hikmetse içinde 925 yazıyor :DDD bu tip insanlar sizin cevrenizde de mevcut mu... ? onlara nasıl davranıyor sunuz?

0|0
20|34

En İyi Erkek Görüşü

• bi arkadaşım vardı .. Bi gün pub cafede oturuyoz kız arkdaşlarım geldi benim sohbet falan bizimkisi ilk defa tanışıyo kızlarla anlatıyo işte kız dedi ben zoolojimi ne okuyom hayvanlarla ilgili bişey okumuş çobanım dedi kısaca gülüştük o arada .. Bizimkisi anlatmaya başladı bizimde köyde şu kadar küçük baş bu kadar büyük baş hayvanımız var demeye alla alla dedim .. başka bi olay yine kızlı bi ortamdayız bayan arkadaş yine üniversite okuyo aynı meslekten kendilerindede varmış... Anladımki o gün eğer sen pilotluk yapıyosan vede bayansan bizim arkadaş THY de % 50 gizli ortak çıkıcak :)) Biraylada sohbeti çok tatlı oluyo bozmaya gerek yok dertlerinden kurtulup neşeleniyosun :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğuran, kendimize olan güvenimizdir Her zaman seni üzecek birileri olacaktır, yapman gereken insanlara güvenmeye devam etmek, kime iki defa güveneceğine daha fazla dikkat etmektir. Güven bir karaca kadar çekingendir; insan onu bir kovdu mu, tekrar bulması uzun zamana bağlıdır.ama şunu unutmaki İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir yalanlarla dolu bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendini kandırmaktan başka bişeye yaramaz karşındaki kişi anını kurtarmak için ve zamanını kurtarmak için yalan gerektiğini sanıyor aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.

0|0
    0|0
  • Bizimde öyle bi arkadaş o kadar çok yalan söylüyoki dayanamadım google yazdım bi baktım meğer yalan söyleme hastalığı varmış ilk önce haz sonra pişmanlık veriyomuş falan o gün bu gün pek görüşmüyorum arada denk geliyoruz çarşıda falan nereye kacıcamı düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • bilmezden gelişlerim aptala yatışlarım karşımdakinin yalan söyleme potansiyeline olan merakımdandır bilmezden gelişlerim aptala yatışlarım kaybetme korkumdan değil yalan söyleme potansiyeline olan merakımdandır..ne güzel bir söz evet ben dinlerim sırf bu sebepten

0|0
    0|0
  • Merhaba fransızkaldım.

Birinin yalan söylemesi ve bunu benim bilmem, dinlediğim en ciddi konulardan biridir.

Çünkü, hoşlanıyorum bir insanın ne kadar ve nasıl kendini kandırabileceğini görmekten.

0|0
    0|0
  • Benim cevrde yok,yasatmamd durust olmam gerekirse :/

Iyi sabir varmis sende

0|0
    0|0
  • Askerlik zamanımda bi arakdaşım var başıma bigün bi olay geldi komik ve trajik bi olaydı Olayı anlatmim şimdi Sabah koğuş kalk oldu ben geç kalkardım biraz daha yarı uyanık halde yatıyorum benim başıma gelen olayı arkadaş kendi başına gelmiş gibi anlatıyodu böyle insancıklar olabiliyor :)

0|0
    0|0
  • dinlerim fazla umursamam ama attığı lafın yalan olduğunu saptarsamda hemen atlarım konuya. gerçek olanı söylerim çekinmem. zaten birkaç dinlemeden sonra anlıyor insan onun nasıl bir konuşma hali olduğunu. tamam biraz fazla gezmiş,görmüş,yaşamış gibi görünmek istiyor ama böyle yaptıkçada kendini batırıyor. cümlesinin sonunda gülmüyoruz onuda anlamıyorlar. birazcık düşünüpte özüne dönseler valla çok iyi olur (:

0|0
    0|0
  • tamam işte ne güzel ben senin yerinde olsam.saf ayağına yatıp yalanını yüzüne vururum ''aaa burada 925 tl yazıyor yanlış yüzüğü mü verdiler yoksa'' diye.bak nasıl kızarıp morarıyor şekilden şekile giriyor.

0|0
    0|0
  • neşeli günlerdeki ziya deseydin link bu kadar ayrıntıya gerek kalmazdı.

çevremde atmayan adam yok özellikle iş ortamında.

0|0
    0|0
  • İbret almak için dinlerim :P

0|0
    0|0
  • öyle insanları çok seviyom lan ben. kimseye bi zararları yok en azından :D salla gitsin kim inanıyor ki

0|0
    0|0
  • Benim çevremde ticaretle uğraşan çok insan var, haliyle politik konuşma yapıyorlar sıklıkla. Ben tam tersine neysem oyum bunuda sık sık söylerler bana. Doğru bulmuyorum samimiyetsizliği, yerinde ve gerekliyse yalan söylenir ama bu şekilde uzamıyor insanlar kısalıyor.

0|0
    0|0
  • benim ev arkadaşım vardı, bana çok değişik şeyler anlatırdı bir hocası varmış, kadının kocasıyla arası kötüymüş buna yakınlaşıyomuş sonra birşeyler yaşamışlar , sonra bu hocasına kocanıza şöyle şöyle yapın falan demiş aralarını düzeltmiş falan, bunun gibi şeyler anlatıyodu sonra bunları anlattım ya inandın mı diyodu. bende çocuğu dinlemiyordum susturuyordum neden dinlemiyosun beni diyordu

0|0
    0|0
  • ipin gözüne sokarım. Aslı google da mevcut.

0|0
    0|0
  • 925 ayarıdır bir kuyumcu olarak seni aydınlatayım :) yüzüğün iç kısmında yazar 1800 tl lik yüzük olmasıda çok normal 5000 tl yede var:)

0|0
    0|0
    • 925 in ayarı olduguu biliyoorum ama gümüş değil mi

• 925 gümüş ayarıda var fakat birde şöyle bir durum var 925 milyem denilen bir ayar olayı aslında çook uzun bir anlatım olur açıklarsam :) ama arkadasın kısacası gümüşü 1800 tlye almamıştır tabi . ama 1800 tl yüzükler var tabi. sen gümüş olduğunu zaten baktınmı anlarsın.

• öncelikle uzak durmaya çalışıyorum duramıyorsam o anlatmaya başlayınca kafamı çevirip başka bişey ile ilgileniyorumm.. eee o da eşşek değil ya anlıyo:))

0|0
    0|0
  • çok severim bu tip insanları hoşuma gider onları dinlemek :)

0|0
    0|0
  • Benimde vardı böyle bir arkadaşım para muhabbeti yaptığı için artık bir tanıdığım :)

0|0
    0|0
  • dinlerim

0|0
    0|0
  • Yok artık :D

yalan söyleyen insanlardan uzak duruyorum malesef

dayanamam dinlerim ve çok abartırsa sallama len derim terslerim açık açık

0|0
    0|0
  • Yalan oldugunu biliyorsan hiç bozma dinle çünkü insan yalanlarında aslında ne olmak istediklerini ifade ederlermiş

0|0
    0|0
  • bizim ortamda da var bi tane. anlatırken bi abartır ki sorma. ama bişey demiyoruz bazen kendimizi tutamayıp gülüyoruz ama iyi çocuktur.. :)

0|0
    0|0
  • Bazı ınsanları olduğu gibi kabul etmek gerekiyor.. :) Onun yapısı öyle bırak yalan söylesin sen gerçekleri zaten biliyorsun :)

0|0
    0|0
  • oooo, dolu:D ben de oturup dinlerim, gerçekmiş gibi tepkiler veririm bi de:P hoşuma gidiyor kandırdıklarını sanarken onlarla eğleniyorum:D

0|0
    0|0
  • 925 ayarı olmasın ?

0|0
    0|0
  • haybeye sıkan arkadaşım olmaz

def ederim bu yaştan sonra bebe kahrı mı çekecem anasını :)

0|0
    0|0
  • onlar hayatın

eğlenceleri

bırak uçan kuşun kanadı

kırılmaz

0|0
    0|0
  • dinlerim ama dalga geçerek konusurum o kadar da okuz dildir ya anlar

0|0
    0|0
  • Ever bir yazar is em ve senaryoya ihtiyacim var use dinlerim:-)

0|0
    0|0
  • içinde yazan onun ayarıdır canım. yalan dememiş o sen yanlış anlamışsın o yüzük mevzusunu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 20

• şu şekilde dinliyorum... link

0|1
    0|0
  • benim de çok samimi bir arkadaşım atıp tutmasına bayılıyor ve ben gerçekleri biliyorum aslında ama bana kalırsa bu bir psikolojik sorun o yüzden sesimi çıkarmıyorum he deyip geçiyorum... aslında iyi birisi

0|0
    0|0
  • evet önce dinlerim sonra yüzüne vururum

0|0
    0|0
  • dinler sonra bir tane yapıştırp giderim :)

0|0
    0|0
  • sevdiğim öyle bi arkadaşım var bozmuyoruz ama arkasından çok geyiği dönüyo kırmamak lazım çok uçarsa ipinden tutup biraz çekiyosun düzeliyo bi süre :D

0|0
    0|0
  • benımde öyle bi arkadaşım vardı artık görüşmüyoruz. Acayip yalan sölerdi cocuk 2 kere 2 4 dese kuşkulanıp araştırcak duruma gelmiştim :)

0|0
    0|0
  • yüzüğün ıcınde zaten 925 yazar ki ayar o.. fıyatı ıcınde asla yazmaz

1|0
    0|0
  • benim bi arkadaşım vardı doğru söylemeyi unutmuştu yalandan başta dalga geçiyoduk çünkü biz buna yem atıyoduk o da yiyodu sonraları acıdık biz buna kenara çektik konuştuk azalttı :) rezil oluyo insan

0|0
    0|0
  • yüzüne vuruyorum :P hareketlerimle belli ediyorum hiç çekemem öyle şeylere gelemem ya :) iğrenç bşi..

0|0
    0|0
  • var benim de öyle arkadaşım arkadaşlarım mı desem bilemedim var işte bende sadece dinlerim yorum yapmam aa ne güzel, ne komik vs. cümleler kurar konuyu kapatırım.

0|0
    0|0
  • ben lisedeyken mecburiyetten çekmiştim seninki yine iyiymiş benimki amerikaya konser vermeye gidiyodu orda türkü söylüyodu :)

0|0
    0|0
  • evet var :) aman salla gitsin he de geç :) ben genelde başka isim vererek laf çarpuıtıyorum sen de öyle yap ::)

0|0
    0|0
  • Var biraz. Yakin arkadasimsa dinlerim uzulmesin diye ama cok ileriye giderse trip atarim arada sakayla karisik laf sokarim :D

0|0
    0|0
  • Dinliyor süsü veririm ama dinlemem

0|0
    0|0
  • dinlemiyorum genelde :)

0|0
    0|0
  • dinler dinler gülerim.

0|0
    0|0
  • sadece dinliorm...

0|0
    0|0
    • Sadece :) nasılsınız efemm günaydın ..

• mükemmel.. öğleden sonra 6 saat toplantım olduğunu bile bile mükemmelliğimi koruyorum :)

Görüşemiyruz sıznle ..

• Birde onların hikayelerini dinlemek kötüdür

0|0
    0|0
  • Dinlerim iyice bir anlattırır sonra cevaplayamayacağı sorular sorar en sonundada rezil ederim.

0|0
    0|0
  • anlamadim ben erkek arkadasin sana aldigi yuzugun fiyatinimi soyluyo :D

0|0
    0|0
    • yok cnım kız arkadaşım erkek almış buna gümüş bi tane beyaz altın diye kakalıyor :DDD

Yükleniyor...