Kıskanç mısınız? Arkadaşlarınızın, fiziğini, maddi imkanını, insanlarla iletişimini vs vs kıskanır mısınız?

Kıskanç mısınız? Arkadaşlarınızı kıskanır mısınız?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Asla kıskanmam. Herkes aynı maddi durumda, güzellikte olmak zorunda değil. Elbette benden daha iyi durumda bulunan insanlar olacaktır. Neden kıskanıp kendimi sıkıntıya sokayım ki. Ben olduğum şekilde çok mutluyum. Kıskanacağım tek durum elimdeki birşeyin alınmasıdır. O zaman da acımam yakarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kıskançlık mı bu bilmiyorum ama etrafımda benden daha iyi (güzellik, zenginlik vs.. ) özellikleri olan insanlar bulununca çaktırmadan iç güdüsel olarak o ortamdan uzaklaşıyorum. Bunun dışında bu kişilere kesinlikle zarar (arkasından konuşmak veya kötülemek gibi..) vermiyorum. İlk etapta rahatlatsada uzun vadede yalnızlaşıyor insan.

0|0
    0|0
  • kıskancımda dediklerini kıskamam benm kıskançlığm daha çok sevdklrimi başkalarından kıskanmk oluyr

0|0
    0|0
  • fiziğini, maddi imkanlarını felan değil de arkadaşlarıyla kurduğu iletişimi çok pis kıskanıp hiç çaktırmıyom :D sevgili konusunda diyosan bakcaz sevgilim olunca kıskancam mı

0|0
    0|0
  • hayır . herkese düşen farklı bir dert farklı bi imkan farklı bi güzellktr .. gözümde olmaz işimde olmaz..

0|0
    0|0
  • kıskancım ama kimsenin parasında pulunda gözün yoktur

0|1
    0|0
  • Benim olmayan hic birseyi kiskanmam

0|0
    0|0
  • evet ama sevgilim dışında hiçbirşeyi kıskanmam ben allaha şükürr

0|0
    0|0
  • çok kıskancım hertürlü.. bu huyumu sevmiom :p