Ne olacak bu Gala?

Ne olacak bu GALATASARAY'ın hali.. Uykularımız kaçıyor. Beyler gidişat hakkında 2 yorum yapın yahu. Kızlar sizde 😂

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu sene şampiyon olamayacaklar seneye hazırlanırlar her sene şampiyon olacak diye bir kaide yok kimse izin vermez buna transfer yaparlarsa daha beter olurlar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yönetim berbat. Bu yönetimin yaptığı transferin taraftarı tatmin edeceğine inanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Aynı görüşe sahibim. Yönetim yenilenmeli Aysal gibi gözü kara büyük adım atan birisi gelmeli.

Erkekler Ne Diyor 3

• transfer şart

başka dicek birşey yok.

0|1
    0|0
    • Yönetime güven yeteri kadar sarsıldı. Transfer gelse de bence takıma destek, yönetime protestolar devam etmeli..

• Bu sezonu kapatıp gelecek sezona hazırlık yapacak en sağlıklısı bu.

1|1
    0|0
    • Ama bu takım zor anlarda ortaya çıkıyor. Henüz herşey bitmiş değil bence.

• Yönetiminiz kötü bir çok oyuncunun gitmesi lazım gerçek uzun süreli bir hoca lazımki mustafa denizli sezon sonu kesin bırakır ve uefa ile başınız dertte transfer yasağı kapıda umarım olmazda avrupa cezasıda ola bilir.. yani zorlamaya gerek yok bir geçen sene zorluk yaşarken başarıya gittiniz diye her zaman böyle olacak diye bişey yok sonuçta. bu sene bir çok takım daha güçlü geçen seneye oranda. bence bu sezon yarışı ilk 5'te bitirip. gelecek sezona hazırlık yapmak iyidir.

• Bu sezon rezilliği geçmeli seneye hazırlanmalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...