Yaptığınız en güzel ve anlamlı süprizler-hediyeler

Herkese merhabaa! Şu ana kadar hoşlandığınız kişiye, sevgilinize, eşinize, eski sevgilinize yaptığınız en güzel süpriz neydi? Aldığınız en güzel hediye neydi? Yaptığınız en anlamlı şey neydi? Anılarınızı bekliyorum :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cok beklersin :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• mimarlık okuyordum ve ilk yaptığım maketi 10 saatlik yolu gidip ona vermiştim :) hey gidi ergenliğim hey :D

1|0
    0|0
  • gizli bir anket kokusu alıyorum. :) şaka şaka. erkeğe hediye alacaksan kullanabileceği basit şeyler al. erkekler tek yönlü yaratıklardır, Kışlık bir kazak, sıcak tutacak atkı, eldiven vs. işe yarar.

0|0
    0|0
  • mantar pano aldım ustune bizim fotograflarımızı ıgneledım odasına astım. çokta hosuna gitmişti. küçük birşey ama kızların hoşuna gidiyor böyle seyler

0|0
    0|0
  • Şimdi anlatırdım ama boşver :D hepsine aynısı yapıyorum (çaktırma ) :DAsdafsdg

0|0
    0|0
  • sevgilimden ayrılmıştım memleketine gidecekti terminale gittim baktım otobüste oturuyo.aradım hemen tirple açtı ne var ne istiosun aşağıya bak dedim.seni bırakmam kolay kolay dedim hoşuna gitti kaşarın ama yine de terketti :D

0|0
    2|0
  • sürpriz yapmadım hiç

0|0
    0|0
  • açık değilim sürprizler e :D

0|0
    0|0
  • Yaptık işte birşeyler değmedi artık sürprizler yapmamaya karar verdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• askerde telefonunu kaptırdı diye elimdeki teli göndermiştim en anlamlısı bu bence :) sonra dogum gununde orta boy bi kutu ıcıne jelıbonlar ( kendisi manyak olurdu jelibona :D ) sekerler ws koydum asker arkadaslarıyla yesınler gülsünler diye :D komutan ıcıne alkol enjekte edilmiştir ayagına hacılamış sonra beraber yemişlr falan :)))) fanatik gsliydik çift olarak.. bi yatak ortusu begenıyodu 100 kusur lira.. o zaman calısmıyodum sırf onu alabılmek ıcın yemedım ıcmedım bırıktırdım haberı olmadan yatagına serdim annesiyle gizlice anlaşıp :) kücük ama unutulmaz seyler bunlar..

1|0
    0|0
  • tel almstm tartsmamzda duvara fırlattı .. o bizim en güzel anımızdı.. sonra hersey farklı oldu ...asdaffsfs

0|0
    0|0
  • süpriz. pek bana göre değil üşengecim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...