Rüyanızda sevgiliniz sizi aldattığını gördünüz ve uyandıktan sonra tepkiniz ne olurdu..

Rüyanızda sevgiliniz sizi aldattığını gördünüz ve uyandıktan sonra tepkiniz ne olurdu..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Rüyada beni aldattığını görsem yinede gerçekmiş gibi yaptıklarına pişman ederimm :)))))))))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• at ona hemen mesaj..ruyamda gordum malum oolduu dusunmedın hıc bunu dıymı ogrenıcegımı dusunmedın demı..o cocukla ne zamandan berı gorusuyosun..yya bana bunu nasıl yaparsın.sana kntr attırmıstım,hesaplar da hep benden..ya bn bunu hakedıck naptım nasıl aldatırsın benı..ustelık cocuk kıcıma benzıyor kulakları da kepce..bi kendıme bakyorum bı cocuga zevkını cozmus degılım ınan..of lanet olsun sana yaç,degmezmıssın gercekten.gozumle gordum,ınandımm..yazık yazıkk

0|0
    0|0
    • yazdığının konusu nedir...cevabından birşey anlamadım

• şu an yazdıgıma pısman oldum ınan,anlayamıycagını hıc ummamıstım..

• baya bir süre üstüne düşerdim onu sıkmaya bile başlayabilir bu durum o derece

0|0
    0|0
    • hım...hiç rüyaların çıktı mı

• :):) ne bileyim durduk yere böyle bi soru :):)

• dur dur öyle cevaplar veriyonki heyecanlanıyom...

• yaşadım bunu we uyanı uyanmaz onu arayıp rüyamı anlatıp böle bişi yaparsa gözünü oyucamı söledim =)

0|0
    0|0
    • tepkisi ne oldu

• şu an nişanlıyız 5 yıl sewgili olarak kaldık

• ne güzel

• rüyamı ona anlatıp inceden mesajlar verirdim ki rüyamı gerçekleştirmeye cesareti olmasın:)

0|0
    0|0
  • nötr . .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• rüyalarla gerçeği karıştırmam

0|0
    0|0
  • daha çok bağlanırım :d

0|0
    0|0