Nişanlımla ayrılmamın nedeni bakar mısınız kim haklı allah aşkına

4 senedir birlikteyiz biz bu kızla ve 1 ay sonra evlenecektik düğünümüz olacaktı. fakat bi sorun yaşadık nedeni ise beğendiği mobilyaları almamışım,oysa ben herşeyi zevkine güvendiğim bi arkadaşımla hazırlamıştım alacağım mobilyaları ayarlamıştım sürpriz yapacaktım.ama o annesinin ısrarıyla farkı bi mobilya takımı istedi.kendi beğendiği olsa neyse.oysa o evde biz yaşayacaktık başkası yönlendirmemeliydi.bizim eşyalarımız olcaktı onlar .beni gerçekten çok üzdü ve bu yaptığı aklıma geldikçe deli ediyo beni nasıl olur da benim alacağım mobilyaları beğenmez yaa .ben onun için en iyisini istedim en güzelini beğendim.o ona çok bozuğum ama aramak istemiyorum.hep peşinden koşan ben oldum. biraz burnu sürtsün istiyorum.yaptıklarıma itiraz etmesin istiyorum. ama onsuz da yapamıyorum ayrılmak hiç istemiyorum.çok seviyorum onu.bi tanem o benim

ne yapıyım şimdi kim haklı haksız mıyım ?

Güncellemeler:
bi kadın hiç mi mutlu olmaz arakdaş ya hep kapris hep kapris erkekler kadınların nazını çekmek zorunda mı yaa seviyo diye herşey yapılır mı hiç hak veren yok bana ya
arkadaşlarını gönderme kızsınız işte hepiniz birbirinizi destekliyosunuz sen gel konuşsana

bak nasılda çıktı ortaya başkalarından destek aldığın

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• ben yazdım diye bunu yazarak beni suçlu duruma getirdin... sen yaptın benim fikrimide sorabilirdin ayrıca. o arkadaşın benden daha mı kıymetli ? beni gerçekten çok üzdün sen.

yapmasaydın keşke. veya alttan alabilirdin biraz :(

0|0
    0|0
    • sen de yaptıım bişeyi kabul etseydin niye etmiyosun niye benim sürpriz yapmaya hakkım yok mu

• Bu ne komedi :D

• ehehe .d.d

Kızlar Ne Diyor 11

• haksızsın..kız arkdasınla yada onun annesıyle degıl,takıcaksın kızı koluna beraber begenıceksınız..hemde baska magzadan.ıkınızınde ıstedıgı olmuycak,berbaber begenıceksınız.en ıyısını sectım onun ıcın dıyosun,belkı o da snn ıcın en ıyısını sectı olamaz mı? hem kız arkdasının ne haddıne yapmayın allah askına ya..hayatında tek bı kadın olucak yok oyla arkdas kanka kardes..hıc akıl yokmu sızde,once emek ..4 seneyı bırbırınıze adadınız ve kahrolası bı mobılya takımı yuzunden mı ayrılıcaksınız..ılerde cok pısman olursunuz ve donusu olmaz..kızı ara,yarın senı alcam su saattehazır ol de..tut kolundan al gotur bı magazaya..ve ona soyle ne benim arkdasımla begendıgım ne de snn annenle begendıgın mobılyalar olmuycak..sımdı berabber begenıcez ve oonu alıcaz..cunku bızım evımızın esyası..bızım esyalarımız..baskasının begenmeye yorum yapmaya hakkı yok dıyceksın..bu konudakı emrıvakılıgın hem hosuna gıdıcek,hem de bı cozum buldugun ıcın sana tesekkur edıcek ..emın olabılırsın : )

0|0
    0|0
    • mantıklı çok ama :s

• aması yok..ınsan bı defa sever..sımdı ondan ayrıldıgında hersey yolunda gıdıcek mı sanıyosun sen..sudan cıkmıs balıga donersın soyleyım ben sana..

• Sen neden baskasıyla sectın? sende de hata var. ne annesı nede arkdasın. alıcaktın nısanlını gıdıp kendı esyalarınızı kendınız seccektnz. o evde sız yasayacaksınz sonucta. bu ıslerın surprızı olmaz. surprız kucuk meselelerde olablr. bu onemlı br konu. bunun ııcn de ayrılınmaz kı ayıp etmıs sana karsı.

0|0
    0|1
    • hmm sürpriz olsun dedik işte kadın zevkidir diye güvendim arkadaşıma

• sana tavsıyem ne ozur dıle ne de baska bırsey. GİT SEVGILINI NISANLINI HER NEYSE, al karsına konus. ne annen ne de bır baskası bızım hayatmıza ve evımıze karısmamalı de. hata yaptgnı soyle. arkdasnla sectgn ıcın. ve ddekı o evde bız yasıycaz kımsenın lafına bakmadan kendı zevkımıze gore doseyelım. yuvamızı bız hazırlayalım sevgılım de. barısın.

• birazdan oda gizli kullanıcı olarak sorunu cevaplar merak etme:) ayrıca sende mobilyaları kendi zevkine göre almamışsın..zevkine guvendigin arkadaşın ne demek nişanlının zevkine guvensen daha iyi olmaz mıydı:)

0|0
    0|0
    • sürpriz olsun yaa :s

• süpriz olması icin senin zevkin olması lazımdı arkadaşının zevki ne alaka ayrıca ev kuruyosunuz süprizi sonra yapsaydın keşke:)

• mobilyalari beraber gidip IKINIZIN karar vermesi gerekiyodu bu sekilde inatlasiyosunuz ve sacmaliyosunuz buyuzden ayrilinir mi?

0|0
    0|0
  • peh b.ktan bir sebepmiş.

0|0
    0|1
  • şu anlaşark soru sormalar yada fake hesaplar of of

0|0
    0|0
  • ikinizide haksızsınız kmseyi karıştırmayacktnz ne o annesini nede sen arkdşnı

0|0
    0|0
  • sen gibisinii bulsam kaçırmam valla... kızda hiçmi akıl yok ne güzel düşünüp almışsın bide tutmuş anasına sormuş sanki anası yaşayacak

0|0
    0|0
  • tekrar söylüyorum çoğu kişi benim haklı olduğumu söylemiş bak. beni gerçekten sevseydin böyle yapmazdın... telefonlarımı açsaydın veya arasaydın bende burdan bunları yazmak zorunda kalmazdım. yeterince üzüldüm zaten...

0|0
    1|1
    • fekat olcayyy O.o

• evet sen mutlu olamıyosun edemiyorum mutlu niye açıyım ayrıca teli küsen giden sen değil miydin

• ben değilim arkadaşım senin nişanlın tamam hadi uzatma

• Saçmalamis ben evlendiğim de mobilya seçme şansım bile yoktu kaynana yanına gittim 1 sene sonra eşim sürpriz yaptı bi ev yapmış ama hayretler içerisinde kaldim mobilyalar tarzım olmasa da öyle mutlu oldum ki kaynana yanından gideceğim için değil düşünüp yaptığı için kaynanamla anne kız gibiydik çünkü bırak ya böyle şımarıklik olmaz burnu sürtsün az.

0|0
    0|0
  • şimdi hata sende çünkü senin alıp süpriz yapmak istemen ev eşyasında pek süpriz olmuyo sonucta o da yaşayacak o evde ve gidip beraber beğenmeniz gerekir.annesine gelince onun annesi senin annen olsun daha farklı fikirler verebilirler kullanışlı olması açısından cunkü daha tecrübeliler bunu kötü algılama,özür dile barışın ve gidip beraber alın benim nişanlım gidip eşyaları alsa ben onu bizzat parçalarım cünkü beraber seçmemiz gerekli

0|0
    0|0
    • e bu çift kim açıklasalardıya kimliklerini tebrik edeydik iyidi :)

Erkekler Ne Diyor 13

• az önce o arkadaşın yazısınıda okudum :) oda senden şikayet ediyordu :D kadere bak :D

0|0
    0|0
  • selam valla dostum şimdiden annesinin sözüne gidiyorsa sonra ne olacak? herşeyi annesindenmi sorup icazet verecek? ayrıca sende görüşürünü alsaydın keşke sanki neolacak herşey bittide mobilya o olmazsa şu oldu diyede iş bozulmaz sendede var ama ondakide anne sözüne gitmek niye yarın senle bir ömür geçirecek çok seviyorsan başta bunları konuş eğer olumlu olursada sende evliliğini yap karşılıklı sevgiyse tabii

0|0
    0|0
    • sürpriz olsun dedik abi ya ne var bunda arkadaşıma sordum kadın zevkidir anlar diye

• işte bayanlar böyle neden bana değilde başkasına sordun bu böyledir dostum :) bu seferlik seviyorsan hak ver ama annesinin sözünede çok kulak asmasına izin verme

• arkadasim simdi sen diyorsunki ben zevkine güvendigim arkadasimla mobilya alacaktim,esim annesinin israrlarina dayanamayip onunistedigi mobilyalari almak istedi ,kusura bakmada ikinizde aptalmissiniz,sizin birlikte oturacaginiz mobilyalara baskalari karar vermis,al nisanlini yanina,isterseniz yaninizda annesi ve tanidiginizda olsun kendi aranizda ikiniz bir fikir verip onlara danisip daha sonra ikiniz sizin icin uygun olani secerdiniz bu kadar basit

0|0
    0|0
  • aynı sorunları yaşayıp ben de terkettim nişan flan tanımam herkes haddini bilecek

0|0
    0|0
  • sacmalama yegen beraber secılır böyle esyalar... sonuçta onunda begenmesı lazm süprizini baska seylere sakla

0|0
    0|0
  • yuh artık sen bişeyler yapıyosun böyle ve trip bilmemnemi yapıyo sana ondan bişey olmaz üzülüceksin sonunda :/

0|0
    0|0
  • hakli olan sensin haci birak burnu surtsun seni gercekten seviyosa doner bi mobilyayi sorun etmez.

0|0
    0|0
  • siz nasıl bi ikilisiniz arkadaş yaa işiniz yokmu gidin evlenin bian önce bizde rahat edelim :)

0|0
    0|0
  • Allah sana sabır versin arkadaş...

0|0
    0|0
  • Ben sorunun dişi versiyonunu bir yerde okudum sanırım :))

0|0
    0|0
  • :D olm makara mı yapıonuz siz.

0|0
    0|0
  • bence iyi olmus bir mobilya takimi yüzünden 4 yildan sonra terkeden kadin ilerde ne yapmaz ki?

0|0
    0|0
  • Ben evde mobilya istemiyorum 1 televizyon 1 koltuk sıkılırım bunalirimmm..

0|0
    0|0
Yükleniyor...