Yardımcı olabilecekler bir baksın?

Squat yapiyorum bugün 3. Günüm her gün beş tane arttırarak yapiyorum kalcamin sıkılaşmasini istiyorum ancak yaparken bacaklarım yanıyor acaba kalcama faydası olmaz mi? Yanlış mi yapiyorum?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlıs yapıyo olabilrsn en iyisi yanında. Lunge hareketi var onlarıda ekle sadece squat degil

0|0
    0|0
    • Yanlış Değil netten baktim doğru şu an ama biri bacak kalınlaşır demiş doğru mu?

• Cok agırlıklı calısmazsan kalınlasmaz

• Ağırlık yok

En İyi Kız Görüşü

• Kac tane yapiyorsun kac set

0|0
    0|0
    • Bugün 60 tane yaptım 4 gün yapıp bir gün ara verip yapmıyorsun bir aylik

• Ama yeni başladım 250 ye kadar yapacağım zaten

• Dizlerini kırarak yap birde arkana sandelye al yüksek olmasin
      Popon o sandalyeye temas edecek sekilde bacaklarina değil popoya yuklnerek egilip kalkacaksin

Erkekler Ne Diyor 5

• Yanıyorsa çalışıyordur ve ağrılar oluyorsa işler iyi gidiyor fakat protein ağırlıklı besleneceksin.

0|0
    0|0
    • Ağırlık yok ama kalcamda bir şey hissetmiyorum yaparken sadece bacagim?

• Kardeşim zaten Squat bacak hareketidir. Vücutta belli bölgeler olmadan başka bölgeleri çalıştıramazsın. Leg press kalçaya daha çok vurur ama halk sporu bilimden daha iyi biliyor :) Yanmıyorsa birşeyler yanlış gidiyor.

• Ben bir antrmn yaptm o gün ustune oturamadim be 😅 ilk yaptgnda kalcaya vurmadiysa agri olmadiyaa bir sikinti var dmektir. Ynls yapysnde

0|0
    0|0
  • olur fakat ertesı gun kalçanda agrı olusuyor mu

0|0
    0|0
    • Kalcamda hiçbir şey hissetmiyorum neden böyle oluyor ya acı yok hiç

• Egilirken. Agirligini öne verme dengeli egil kalcanida hisset

• Nere yanarsa orasi gelisir. Yine mi roberto carlos

0|0
    0|0
    • Bacaklarım çok kalın değil zaten kalcamda hiçbir şekilde bir şey hissetmiyorum ki yaparken

• KİLONA GÖRE CESİTLİLİK GÖSTEREN TÜRLERİ VAR BİLİYOSUNDUR UMARIM

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum biliyorsan anlatır mısın

• Nasıl yapmalıyım peki

• Ben profesyonel değilim sadece gelişi güzel yapıldığının da canının yandığını bildiği için söylemiştim netten bir bak istersen

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacaklarin kalinlasir

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi?

• Cok asiri yaparsan kalinlasir diye biliyorum ki videolara fotolara bak istetsen hemen hemen herkesin bacagi cok kalin

Yükleniyor...