Kapat

Yardımcı olabilecekler bir baksın?

Squat yapiyorum bugün 3. Günüm her gün beş tane arttırarak yapiyorum kalcamin sıkılaşmasini istiyorum ancak yaparken bacaklarım yanıyor acaba kalcama faydası olmaz mi? Yanlış mi yapiyorum?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlıs yapıyo olabilrsn en iyisi yanında. Lunge hareketi var onlarıda ekle sadece squat degil

0|0
    0|0
    • Yanlış Değil netten baktim doğru şu an ama biri bacak kalınlaşır demiş doğru mu?

• Cok agırlıklı calısmazsan kalınlasmaz

• Ağırlık yok

En İyi Kız Görüşü

• Kac tane yapiyorsun kac set

0|0
    0|0
    • Bugün 60 tane yaptım 4 gün yapıp bir gün ara verip yapmıyorsun bir aylik

• Ama yeni başladım 250 ye kadar yapacağım zaten

• Dizlerini kırarak yap birde arkana sandelye al yüksek olmasin
      Popon o sandalyeye temas edecek sekilde bacaklarina değil popoya yuklnerek egilip kalkacaksin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Yanıyorsa çalışıyordur ve ağrılar oluyorsa işler iyi gidiyor fakat protein ağırlıklı besleneceksin.

0|0
    0|0
    • Ağırlık yok ama kalcamda bir şey hissetmiyorum yaparken sadece bacagim?

• Kardeşim zaten Squat bacak hareketidir. Vücutta belli bölgeler olmadan başka bölgeleri çalıştıramazsın. Leg press kalçaya daha çok vurur ama halk sporu bilimden daha iyi biliyor :) Yanmıyorsa birşeyler yanlış gidiyor.

• Ben bir antrmn yaptm o gün ustune oturamadim be 😅 ilk yaptgnda kalcaya vurmadiysa agri olmadiyaa bir sikinti var dmektir. Ynls yapysnde

0|0
    0|0
  • olur fakat ertesı gun kalçanda agrı olusuyor mu

0|0
    0|0
    • Kalcamda hiçbir şey hissetmiyorum neden böyle oluyor ya acı yok hiç

• Egilirken. Agirligini öne verme dengeli egil kalcanida hisset

• Nere yanarsa orasi gelisir. Yine mi roberto carlos

0|0
    0|0
    • Bacaklarım çok kalın değil zaten kalcamda hiçbir şekilde bir şey hissetmiyorum ki yaparken

• KİLONA GÖRE CESİTLİLİK GÖSTEREN TÜRLERİ VAR BİLİYOSUNDUR UMARIM

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum biliyorsan anlatır mısın

• Nasıl yapmalıyım peki

• Ben profesyonel değilim sadece gelişi güzel yapıldığının da canının yandığını bildiği için söylemiştim netten bir bak istersen

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacaklarin kalinlasir

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi?

• Cok asiri yaparsan kalinlasir diye biliyorum ki videolara fotolara bak istetsen hemen hemen herkesin bacagi cok kalin

Yükleniyor...