Diyetteyken moral?

hem diyet hem spor yapıyorum fitness yanı ama bazen sıkılıyorum daha 1 ay oldu sabır önemli galiba bu işte ya ama zayıflamam gerektiğini biliyorum yapmam lazım inşallah of oneriniz varmı?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sabır önemliyi geçtim her şeydir. Sadece neden başladığını nerelerden buraya geldiğini hatırlat sürekli kendine ve hedefine ne kadar olduğunu düşün.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani ilk hafta zor geçer sonra alışıyo insan yani bende öyle oluyordu pes etme devam et bence :dddd

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sabır cok önemli bırakma sakın

1|0
    0|0
  • Gözle görülebilir derecede yapmaya devam et. Sıkılsanda daha iştahlı yapacaksın.

1|0
    0|0
  • fitnessa gitmemek için bahane uydurma kendine oraya gittiğinde yapacağın şeyleri düşün şahsen ben gitmemek için değil gitmek için bahane uyduruyorum beynimi kandırıyorum oraya gidince mutlu olduğumu düşününce gitmemek için bahanem kalmıyor sen de öyle yap ama bence kilo vermene gerek yok

0|0
    0|0
  • haftada 1 gun olarak kaçamak yapabılırsın. bunu yaptıgında bıdahakı haftayı beklerken zamanın daha cabuk gecmesını ıstıyecegın ıcın dietten'de sıkılmamış olursun

0|0
    0|0
  • 1 ay olduysa alışmışındır işte açlığa , spora alışır yakında vucudun devam :) Bırakmak yok , spor yaşam tarzıdır. Öyle 1 ,2 ay yapılmaz ,1 ömür yapılır :)

0|0
    0|0
  • Hala zayiflayamadin mi sen?

0|0
    0|0
  • umarım istediğin ölçüleri başarırsın. önerim çok sıkma kendini sabırlı ve sistemli ol...

0|0
    0|0
  • motıvasyon vıseoları ızle hedef koy vere o hedefe yürü

0|0
    0|0
  • Aynen haft ucgunu gidin hafta sinuda gunduz salondo erkek ya da kiz partner bulun zaman hizli gecer

0|0
    0|0
  • Sende zayif olmasan mesela dimi bide bu açıdan yaklaşalım olaya

0|0
    0|0
  • önerimiz devam et yani :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İradeli olmalısın.

0|0
    0|0