Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş Ne düşünüyorsunuz renkliler?

Soğuk Ankara deplasmanında hakem hatalarına rağmen ezdik geçtik. Hakem bir tek sizin hakkınızı yiyor zaten he he. Şampiyon Beşiktaş

Hakem yorumlarını ve kova kalecimiz hakkında yorumlar yapabilirsiniz.

Kalecisiz şampiyon olacağız ehehe

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1 metre önündeki bu eli görmemiş !
    mobile.twitter.com/.../1

Fenerin liderlik sevinci yine 24 saat sürmedi

Sosa saltanatı yıktı , cumhuriyete merhaba

0|4
    1|1
    • Şu geçmiş maçların analizlerine baksalar daha nicelerini görecekler aslında.

• Asporda bilal aziz bile elime çarptı %100 penaltı dedi

Kızlar Ne Diyor 1

• Renkliler ne ya türk bayrağı renkli o zaman onu da desteklemeyin giymeyin ne saçma insanlar var

0|1
    0|5
    • Armanızda Türk bayrağı olunca konuşursunuz.

• Ah yazık kendini yakışıklı sanıyor bir aynaya bak derim hadi canım hadi sağdan yol al

• Hahaha :D

Özel mesaj falan atmayın artık yoruldum sizden. D

Erkekler Ne Diyor 3

• ben bu maca bakmadim ama turk hakemler berbat el var penalti vermiyor, cizgi gecti gol vermiyor, faul yapiliyor yine penalti vermiyor bu ne ya.

0|1
    0|0
  • ya delirecem ya gözünün önünde top oyuncunun eline çarpıyor herif leylek gibi ellerini açmış dört bir yana hal penaltı çalmıyor ya?

ya hala birileri çıkıp BEŞİKTAŞ'I şampiyon yapmaya çalışıyorlar derse Vallahi fena söverim

0|2
    1|1
    • Onlar boş boş konuşur. Öyle hale gelmisler ki bizim maçlarımizdan kendi maçlarına bakamaz olmuşlar. Hakem hataları konusulcaksa geçmiş maçlarin analizlerine baksınlar. :)

• Renkliler diyon da geçen yıl giydiğin kırmızı forma ne oluyor?

0|1
    1|3
    • Armamızda ki Türk bayrağının kırmızısıdır. Sizin gibi mor ya da sarı olmuyoruz.

• O zaman senin hiç renkli giysilerin de yoktur?

• Kadınsı renkler tercih etmiyorum. Hem şu an ne kadar saçmaladığının farkında mısın :D

Yükleniyor...