Barcelona vs Real Madrid macindan sonra Guardiolanin gidisi hissetmeye basladimi?

Barca La Ligada 1,sirada olmasina ragmen son zamanlardaki futbolu gecmisi aratan duzeyde, evet guardiola zamanindada maclar kaybediyolardi ama en azindan boyle kotu futbollarina aliskin degildik.

Güncellemeler:
TD ninde en az futbolcular kadar etkili oldugunu dusunuyorum, hoca ve futbolcular arasinda iyi uyum olmasi lazimki futbolcu performansini artirsin ve bunun akabinde basari gelsin. Barcanin belli bi oyun felsefesi var ve kolay kolayda bozulmaz ama Guardiola hep sahnenin arka planinda kaldi. Iyi TDmi yoksa dglmi ileriki yillarda gørme sansimiz var.

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• ulan o maçın tarihini bu cumartesi zannediyordum :((( bu sabah öğrendim, kaçırdığıma kahroldum, zaten öyle her maçı izlemem... ama bir barçalı olarak üzüldüm :( bence artık barça bu saatten sonra eski başarısını yakalayamaz artık, xavi yaşlandı, puyol yaşlandı, abidalin yokluğu da hissediliyor... tamam hepsi çok iyi ama bi yere kadar, bundan sonra büyük sıçrama yapmaları zor ama yine de bazen şaşırtabilirler ama en önemlisi alt yapıdan gelecekler... tabi ilerde aynı zamanda iniesta, xavi, messi gibi kaliteli oyuncuları bir arada görmek çok zor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Guardiolada olsa Madrid ezerdi

0|0
    0|0
  • hala madrid!

0|0
    0|0
  • dün 2.goldeki puyolun düşüşü zaten maçın özetiydi

0|0
    0|0
    • 17:00 de miydi? :( ulan karıştırmışım maçları gitti el clasico :((

• Bunu teknik direktörle alakası yok tamamen barcanın düşüşü teknik direktörsüzde oynar barca barca işini biliyor ama bi düşüş var en kısa sürede toparlar

0|0
    0|0
  • Önce külübünüz ile ilgilenin aykut sizi amatöre götürecek bırak barçayı

0|0
    1|0
  • sen kız olduğuna eminmisin :D

0|0
    1|0
  • Barça toparlar ama şampiyonlar ligi gitmeden toparlasalar iyi olur.

1|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabı Pep in gitmesi diil Xavi Ve Inıesta nın yaşlanmış ve eskiye gore daha kötü futbol oynamalarıdır. Malesef görüntüye iyice bakılırsa 2-3 seneden barcelona vasat bi takım olmaya mahkum olacaktır.

0|0
    0|0
  • O takıma top toplayıcı cocuk koysanda oynar. sadece kötü bi gidişat var. yakında patlarlar birilerine.

0|0
    0|0
  • Takım düşüşte bence ve bu maçta takımın başında teknik direktör yoktu vilanova hastaymış yardımcı teknik adam kenardaydı.

0|0
    0|0
  • Bu maç şunu gösterdi onlarda insanmış vede yenile biliyorlarmış...

Her takım belli dönemlerde düşüşler yaşar.Bu da bir süreçdir.Real için tek tutunacak dalı kral kupasıydı vede sonuna kadar savaştı.Artık jose sezonu kupasız kapatmayacak.

0|0
    0|0
  • maç sonucunu soruna ekleyebilirdin.

teknik direktör ile alakalı bir durum değil.bir takım hiç maç kaybetmez mi? hala bayern ve m.united haricinde avrupanın en iyi düzen takımı olduğu bariz.

0|0
    0|0
  • 3-1 Evlat acısı varmı Barça

0|0
    0|0
  • barcelonayı tanıyamadım ya :D

0|0
    0|0
  • İki top yapamadılar bugun, bu oyunla barcayı milanda eler...

0|0
    0|0
  • real koydu geçti.

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl barça sayesinde bu akşam 100 tl kaybettim :(

0|0
    0|0
  • kesinlikle kaç aydır hissediyor

0|0
    0|0
  • takımın karakteri dğeişmiş resmen

0|0
    0|0
  • ALLAHINI seversen gelsin mourinho guardiola elazığ ankaragücü bunları şampiyonlar ligi şampiyonu yapsın.Teknik direktör felan payı çooook nadir yüzde 15.Malzeme önemli.Malzeme olduktan sonra her aşcı aynı yemeği yapar.Birisi ondan çok az daha leziz yapabilir o ayrı.Yılmaz vural'ı koy barçaya adamlar kendi oynuyor topu zaten.Teknik direktörlüğün iyiliğinden değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç söyleme ya ..Tamam Real şanslı dedim ama bu kadar da demedim..Ezdi gerçi Barçayı..Guardiola nın yokluğu hissedilmeye başladı..Umarım devamı gelmez bu durumun..O değil de bugünde Münih-Doortmund maçı var..Bu maçlardan sonra bizim ligin maçlarına izlemek iğrenç oluyo..

0|0
    0|0
Yükleniyor...