Ilişkinizle ilgili sıkıntılarınız neler ? yazın yorum yapayım

herhangi bişeyle ilgili olabilir yazın yorum yapayım yardımcı olmaya çalışayım

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• kolay guvenemiyorum

0|1
    0|0
    • o zaman tanışma ewresini uzun tut.. ufak ufak denemeler yap aynı ortamlarda bulun tavırlarını dikkatlice irdele derim ;)

• hmmmm... ozaman iyice güvenmeden bişeye başlama çok emin olmalısın yoksa ikinci bi durum daha yıkıcı olur ;)

• teşekkür

Kızlar Ne Diyor 7

• ben ne desem zıttını yapıo 4 ay sonra ewlenicez ama adam hep arkadaşlarıyla hep sdışarda kendimi çok değersiz hissediorum

0|0
    0|0
  • çok abartılı kıskançlk.

0|0
    0|0
    • owww en vahimi.. ne derecede peki ?

• ama öyle olursa bi noktada boğulursunuz birbirinizi boğarsınız o yüzden belirli boşluklarınız olsun yoksa ilişkinin sonu gelebilir birbirinizden bıkarsınız ne kadar sevsenizde

• evet öyle malesef o bana göre çok dha kıskanç

• sorunum yok normal mi?

0|0
    0|0
  • Bitmeyen ilişkinin sırrını buldum.

-Hiç başlamıyorsun.

0|0
    0|0
  • erkeklerden hiçbi zaman verdiğim kadar ilgi alamıyorum. çok ilgili biriyim hep öküzlere denk geliyorum. erkeklerın doğasındamı var ilgisizlik ? ayrıca çok tatlısın evet :D

0|0
    0|0
    • fazla ilgi usandırabilir o yüzden en azından ağardan almaya çalış taktik gbi değil ama sürekli mesaj arama yapma yani onu vazgeçilmez kılma ;) ve öküzlere denk gelme olayına bişey diyemicem ve iltifatn için teşekkürler ;)

• fazla ilgi nasıl usandırıo yaaa en hiç usanmam :)

• usandırıyo işte ben etrafımdan ve kendimden yola çıkarak söylüyorum uyup uymamak sana kalmış :)

• Hic sıkıntı yok. Maşallah de.

0|0
    0|0
  • ilişkimle ilgili sıkıntım ortada ilişki falan olmaması.bu arada çok tatlısın ;)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim :) iltifatın için ve ilişkinin olmaması sıkıntı değil en doğruyu bekliyosundur sen ;)

• boyun kaç?:D

• ne yapacaksın burdan sorma özelden ekle madem soracaksan :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Sıkıntım olucak kadar uzun bir ilişkim olmadı ki bazen biri olsun başımın etini yesede olur diyo insan :)

0|0
    0|0
    • aynen :) ama o zamanda ondan sıkılıyoruz insan işte hep ne istediğini bilmiyo ;)

• Sıkıldığımı hiç hatırlamıyorum bir şairin dediği gibi sadece gider kıçlarını dönüp giderler işini görmüş bir erkek gibi hehe :)

• hiç olmadı desem olur mu

0|0
    0|0
    • hadii yaa umarım en kısa zamanda istedğin biriyle olur ;) takma kafana

• olursa kaderdeki olsunki ebedi mutluluk olsun teşekkürler

be arada senin sıkıntın ney ilişki için

• 1 aydır konuşmuyor benimle ilişkiyi bitirmedi ama konuşmuyorda

0|0
    0|0
    • aga bence hiç arayıp sorma... cemal süreyyanın bi lafı var " "Giden geri dönüyorsa sevdiğinden değil ! Daha iyisini bulmadığındandır"..

• hemen hemen aynı durumda kaldım ben ama bence o sogukluk girdiyse bı sure ıyı bile olsa kopma ihtimali yuksek cunku artık sensızlık imkansız olmayacak...

• hele şu YGS bitsin son kez 330 km yol gidicem onun için. Olursa olur olmazsa ne hali varsa görsün umrumda olmaz. Enayi değiliz ya bizde

• sıkıntım yok olmaz genelde

0|0
    0|0
  • evlilik muhabbetleri sıkar

0|0
    0|0
  • hayırdır inş

0|0
    0|0
Yükleniyor...