Eski sevgilinizin şuan çok iyi yerlere geldiğini evlendiğini görseniz ne yapardınız? Unutmak için ne yapmalı?

Eski sevgilim çok iyi biriydi aslında.Benden büyüktü 3 yaş.Şimdi Google'ye adını yazınca hakkındaki haberleri gördüm.(25 yaşındayım 4 senedir hiç görüşmedik.Ben başka bir ile gittim.) Ve inanırmısınız ne bileyim fotoğraflarını falan görünce duygulandım başarmak istediğini başarmış evliliğide çıkmış basında kendisi çok iyi bir kariyer sahibi ve kendisi gibi kariyerli aynı zamanda önde gelen aile kızlarından bir kadınla evlenmiş.Ve bu ilişki benim o zamanki yersiz şımarıklıklarım yüzünden bitmişti ve bilemiyorum karısınında çok fotoğrafları var şurayı ziyaret etti burayı ziyaret etti diye ve duygulandım gerçekten yaş aktı gözümden ondan sonrada sadece 1 sevgilim oldu başka olmadı unutamadım hala ama o öyle kariyerli tanınmış aile kızı bir kadınla evlenmiş.Vay be eskiden benim olan omuzda kimler uyuyor şimdi.Çok kötü oldum şuan sanki hiç aklımdan çıkmayacak gibi.Sizce ne apmalıyım? Sizde kıskanırmıydınız? Doğal bişey mi hissettiklerim?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• İnsansın ve bunları yaşaman gayet doğal benimde senin gibi sevgilim vardı şımarık felanda degıldi üstelik neden ayrıldık bilmiyorum hayla umrumdada degıl onun bırlıkte oldugu şuan kamera asistanı( sinema tvden mezun ) kendısıde o bolumu okuyor ben ise ayaklarımın uzerınde duruyor aylık gelirim ise çok şükür baya iyi evim var ve şuan hedefim dünyanın en iyi 500 iş adamı arasına girmek..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• 1.si tarafsız açıdan bakarsak bitmiş gitmiş mutlu olsun dersin 2.si erkekler açısından bakarsak siz kızlar böylesiniz işte kıymet bilmezsiniz :D bu kaprisleriniz felan şımarıklıklarınız biz erkekleri çok geriliyor . olaya şu açıdan bak senden ayrıldıktan sonra ilerlemiş . demek ki cocuga ayak bağı oluyordun :) . şaka bi yana her başarılı erkeğin arkasında iyi bir bayan var demişler . 3.sü kıskançlığın normal ama yapacak bişey yok elbette yaşadıkların doğal cünkü BAYANSIN :D

0|0
    0|0
  • bu şarkıyı dinlerim sonra intar ederim link

0|0
    0|0
  • İnsanlar işte her ıddasına gırelım eger hayatı kotu gıtseydı mesela hiç parası olmasaydı mutsuz olsaydı.Senın cok hosuna gıdecektı yada umrunda olmayacaktı ama hal boyle olunca sende bılıyosun :D

0|0
    0|0
  • iyi bi yerlere geldiği için sevinirdim. eğer seviyorsamda zamanında kaybetmezdim

0|0
    0|0
  • gereksız sımarıklıkların yuzunden kaybettıgın bıseyı kıskanmak ne kadar dogru ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğal hissettiğin ama bitirmeye çalış.O artık evli yolunu çizmiş.Karşına çıkma ve kendi yolunu çiz sende.

0|0
    0|0
  • Eşine bağlılğnı artrmak zorundasın.. .

0|0
    0|0
  • aynı şeyler gel kardeşim bi sarılalım senle aglarız sen en azından fotosunu görüyorsun bende o da yok onun yanında başkasını düşününce acı çekiyorum ewet keşke farklı olsaydıda diyorum ama mutluluklar diyorum daha cok

0|0
    0|0
  • benimde aşık oldugum sevglm başkasıyla evlenmişti.kıskanclıktan ölcek gbiydm..ama şu an o günlere gülüyorum.ne diye aglamışım..2 cocukları var ve cok zengnler.ilahi adalet bile yokmuş..şu an ne durumdaym.tamamen tınım.umrumda bile dgl.ben agladgm günlere acıyorum.çünki geçiyor hersey.

0|0
    0|0
  • Hissettiklerin normal aslinda. Illa ki "o zaman farkli davransaydim, şu an da da hersey farkli olabilirdi" diye düsündün. Hatta gözünün önünden bi tren geldi gecti de, sen kostun kostun, nefessiz kaldin, ve sonunda yetisemedin gibi hissettin.

Yapacak birsey yok. O zaman öyle gerekliydi, öyle davrandim, kararimin arkasindayim demelisin kendi kendine.

Ne biliyorsun, belki iliskiniz devam etseydi o adam simdiki durumunda olamiyacakti? Nitekim herseyin hayirlisi, yolu acik olsun diyip sende kendi hayatina devam etmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...