Fenerbahçe devre arasında büyük ihtimal alacağı 4 futbolcu sizce nasıl?

1=Fredy Guarín
Orta saha
Yaş 29
Boy 1.83

2=Juan Fernando Quintero
Ortaha saha- 10 numara konumunda
yaş 22
boy 1.70

3=Gabriel Barbosa Almeida
Forvet
Yaş 19
Boy. 1.77

4=Martín Cáceres
Stoper
Yaş 28
Boy 1.84

Sizce nokta transferlermi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Quintero ve Cáceres nokta transfer olur özellikle Quinteroyu çok beğenirim hızlı çevik uzaktan şutları etkili en iyiside kilit pasları güzel. hem daha 22 yaşında sezon sonu diego gider güzel olur.

0|1
    1|0
    • Aynen güzel oyuncular gelecek valla :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Gizli kimsen adamsın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Stoper lazim fenere. Ama hala orta daha almalari tuhaf. Ozan Tufan'a 7 milyon verip simd hala para sacmalari ileride baslarini agritir.

1|0
    0|2
    • Guarín gereksiz ama Quintero ve Cáceres güzel tercih bence özellikle Quintero Diegonun yerine gelecek yeni 10 numara olarak. Diegoda sezon sonu gider mantıklı bence.

• Araya pas atabilmesi için yardımlaşmanın, hücum etkinliğinin fazla olduğu bir takımda oynaması lazım.

Yeni bir Alex'i de nah bulursun Alex tipi topçular yok artık, o etkinlikte oynayan oyuncular da artık bizden çok daha üst seviye liglere yöneliyor.

Klasik on numaraların devri geçti artık.

• Bence Quinteroya biraz özen gösterilirse Alexden daha üstün ola bilir herşeyden önce hızlı ve boyuna göre güçlü ve çevik defansa yardım ediyor 2 yönli. uzaktan şutları çok etkili ve ara paslarıda oldukça güzel. ama zaten Quintero ve Caceresle anlaşılmış şu an gizli tutuluyor. devre arasında büyük ihtimal gelecekler. Diego zaten sezon sonu gidecek çok belli aziz yıldırım istemiyor diegoyu çok yetersiz.

• Zaten fazla oyuncu var 2 den fazla transfer yapacaklarını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim ben koyu Fenerbahçeliyim bu yüzden bir takım düzeltmeler yapma ihtiyacı duydum. Finansal fair play kriterlerinden bizim de dilimiz yandı. Devre arasi transfer pek mümkün gözükmüyor. Yoksa barbosayi kim istemez

0|0
    0|0
  • Alın alın görücem ben sizi 3-4 sene sonra :) bedava geliyor bu futbolcular.

0|0
    0|0
    • Allaha şükür sizin başkanlar gibi hırsız kulüplerini soyan başkanımız yok kafan rahat olsun.

• Bence Gabigol olmalı genç yaşı ve tekniği çok iyi umarım onu alabiliriz ek olarak ta lima'yı istiyorum çok genç ve çok faydalı olur.

0|0
    0|0
  • bunları alsın uefayı da alır

0|0
    0|0
  • Guarin kesin alir

0|0
    0|0
  • Uefa Fenerin gelirlerine el koymuştu öyle kolay değil Fenerin durumu çok kötü Fair Play başını ağrıtıcak gibi

0|0
    1|0
    • İnceleme bitti temiz çıktı zaten uefa ihbar üzerine konturol etti artık kim ihbar ettiyse bilmiyoruz Fener temiz çıktı uefadan yana sorun kalmadı.

• 4ün 1 ini qlır

0|0
    1|2
    • Bro bukadar kıskancanı bilmiyordum ama zaten Quintero ve Cáceresle anlaşıldı ama gizli tutuluyor :D

Yükleniyor...