FALCAO Fenerbahçe'ye gele bilir?

Van persie birtürlü takıma uyum sağlıyamadı evet dünya yıldızı ama içerden alınan bilgilere göre van persie devre arasında gide bilir ancak yönetim yerine FALCAO'yı getirmek istiyor büyük ihtimalde gelecek gibi. sizce Van persie gitip yerine Falcao gelirse neler değişir?

HABER:Jose Mourinho'nun gönderilmesinin ardından Chelsea'deki geleceğini yeniden düşünen ve Fenerbahçe'nin de transfer gündeminde olan Radamel Falcao, Guus Hiddink ile görüştükten sonra kararını gözden geçirecek.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bencede adam takıma uyum sağlıyamadı çok hayırlı olur bu bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Van limi van persie :-/

0|0
    0|0
  • Gelemez diyenler van persie nani içinde aynı şeyi demişti !

Sonuç?

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Falcao gelebilir, Atletico'dan gittiği dönemi hatırlıyorum takım bilmem kaç katı para kazanmıştı;tam golcü... Van persie konusunda uyum sağlayamadığını düşünmüyorum; karşısındaki rakibi formayı alıyor olay bu; Persie de trip yapmıyor zaten... Falcao 3. golcü olabilir, iyi de olur; Sow tekrar döner falan diyorlar , hiç gerek yok öyle hareketlere bence. Diego'yu kızağa çekecek bir adamla forvete gelecek Gomez - Falcao tarzı biri gelirse Fenerbahçe gol sorununu çözer, zaten Beşiktaş tekliyor ezer geçeriz...

0|0
    0|0
  • Gelmez , boşa heves

0|0
    1|0
    • Adamın menejeri 2 kere gelip gitti istanbula oda istiyordu gelmek ama hoca değişince kafası karıştı büyük ihtimalde gelecek.

• Fener çift forvet oynıyamaz.. Kim gelirse gelsin yedek kalacak.. Sorun Rvp de değil... Takım düzeninde...

0|0
    0|0
  • Falcaoyu madrid hariç diğer takimlarda ne yaptı die inceleyn hiç bişe yapamadi van Persie daha iyi adam takımda oynayacak pozisyonu yok önce ona göre bir pozisyon bulunması gerekio

0|0
    0|0
  • Van persie gibi tam tersie çıkmasın oda :S falcao iş yapamaz fenerde :S

0|1
    0|0
Yükleniyor...