Sevdiğin insanı tekrar kazanmak ne kadar zor!

3 yıllk bi ilşki düşünün herşey yaşanmış bütün duyguları tatmışınız düşünün ama ayrılığa doğru gidiyo herşey seviyo adam ama ayrılmaya daha yakın öyle söylüyo çünkü bazı geçerli sebebler var ona göre ayrılırsak daha az üzüleceğimizi düşünüyo ne yapsam ne etsem anlatamıyorumm şu an konuşuyoruz dedim bahanelerle bitmesinn konuşalımm lütfen herşeyii böyle bitmesinn dedimm biraz ara verdik ayrılmakta istemiyo çünkü konuşup bitirebilrdi yapmadı erteledik ama eninde sonunda olucak bu konuşmalar soruma geliyorum şimdii ben soğukmu davranmalıyım yoksa daha çok sevgimi mi göstermliyim içimden nasıl geliyosa öyle davranmalıyım değilmi yardım edinn arkadslar nenapmalıyımm ben çok seviyorummmm

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• aklındaki o kaybetme korkusunu silerek başla herşeye pozitif ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• valla benim fikrim o şuanda seni kaybetmenin nasıl birşey olduğunu bilmiyor biraz uzak dur ona bunu göster derim..

0|0
    0|0
    • Eşekten düşenin halinden anca eşekten düşen anlar...

• Ekle beni sana bu konuda gerçekten yardım edebilirim benim 3 senelik ilişkimden aynı bu şekilde bitti.

• Bırak gitsin bence boşuna uğraşma.

0|0
    0|0
  • senn benim cevabımı en iyi cevap seçmen kadar zor

0|0
    0|0
  • kırılan ayna yı tamiride zordur! neden kırdın ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok uzak durma iyce soğur ama eskisi kadar sıcakta olma.Zten o şuanda herşeyi göze almış.Seni kaybetmenin acısını bile...O yzden çok üstüne gtme.Herşey olucağna varır.Ama çokta boş bırakma.Ortayı bul.

0|0
    0|0
  • içinden geldği gii davran ama onuda sık boğaz etme suyuna git biraz serbest bırak dönerse senindir ..iki a ayrı kaldık onunda yine benim oldu seviyosa eğer döner sabret

0|0
    0|0
    • insallahhh hıc sıkmıyorummm yanı yenı basladım :)

• Kaybettiysen zorlamayacaksın hocam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...