Galatasaray dünya yıldızı bir forvetle ilgileniyormuş?

Şimdi napacaz biz ya ya adamlar dünya yıldızını getiriyor off ya offf :/
galatasaray dünya yıldızı  bir  forvetle ilgileniyormuş?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• ne güzel işte

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi takımlıısn bilmiyorum Ben bir Galatasaraylı olarak,1 milyar dolara yakın kulubun borcu olduğunu bilmeni isterim. UEFA ile aralık ayında yapılan görüşmede bazı sözler verildi. UEFA dan men gelebilir. Aynı şekilde Fenerbahçe ninde gelirleri donduruldu inceleniyor. Trabzon sıyırdı. Ama yeniden inceleybilirler. Beşiktaş son derece dikkatli bu konuda. Yani bu işin şakası yok bu yüzden bu haber komik değil, olması gereken bir durum bu saatten sonra.

0|0
    0|0
    • fenerli deyilim ama fener temiz çıktı inceleme bitti ve Beşiktaşlıyım bence komik :D

• yok konuya baktım olumlu haberler geliyormuş ancak rapor tamamlanmamış fener de dediğin gibi sınıfı geçecek sanırım. Ama bundan sonra dikkatli olması şart.

Kızlar Ne Diyor 1

• 4. yıldız var Dünya yıldızı gelmese de olur ;) ki medyanın yalanları Giresun ne a. k

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Akhisari beğenmiyorlardı simdi ptt ye muhtaç oldular

0|0
    0|0
  • A Sporun haberlerine inanıp gaza gelmemeni tavsiye ederim Galatasaray'ın kadrosunda Sneijder ve Muslera gibi rakiplerin rüyasında göremeyeceği dünya yıldızlar mevcut, sorun onların etrafındaki oyuncuların kötü olması.
    Transfer bitmeden kimse konuşmasın

0|0
    0|0
    • Sneijderin dünya yıldızlığımı kalmış dün izlemedim mall gibi oynadı formu düştü :D

• Bu dursun özbek ne yapmaya çalışıyor çıldıracam.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama gs yi kurtaracak kadroyu söyliyeyim hadi hayrına :) Muslera-Denayer-Douglao-Balta-Olcan-Donk-Selçuk-Sneıjder-Yasin-Podolski-Kweukwe

0|0
    0|0
  • Onu da transfer etmeyi beceremezler zaten merak etme :D

0|0
    0|0
  • Niasse dir o yildiz kesin 😀

0|0
    0|0
  • Ahahaha bu yeni resm değil sanırım :D

0|0
    0|0
  • şimdi üzüntüden tenceredeki kaynar suyu sikeme dökücem

0|0
    0|0
  • Ben soyleyim oyle derler mevlut erdinci bize kakalarlar.

0|0
    0|0
  • Real den önce keşfetmiş

0|0
    0|0
  • oww seksi

0|0
    0|0
  • van persie'de tam tersie çıkmıştı halbuki

0|0
    0|1
    • Laan ezik fenerli deyilim ama güzel lafmış neyse kaybol gomez görmesin bidaha çakar yoksa :D

Yükleniyor...