Balık erkeği!!!!!!....

Çok romantik ama bir o kadar da bunu belli etmeyen erkeklerden bahsediyorum.Ben böyle birine tutuldum ve çok acı veriyor. Ne yaptığı belli değil.Beni görmezden geliyor bir gün gülümsüyor bir gün bakıyor dik dik bir gün de hiç bir şey yapmadan yokmuşum gibi davranıyor...

Ben hiç çözemedim ondan hoşlandığımı da biliyor. Ortam yüzünden böyle davranıyor ya da sadece öylesine ilgi çekmek için.

Siz ne düşünürdünüz benim yerimde olsaydınız?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Onu bilmemde o elemanın yerinde olmak isterdim :)

Sende onu sallama ;kendi gelir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bende balık burcuyum bence hoşlaniyo ama biraz cesaret edemıyo olabilir. Yanina gidip merhaba filan de sohbet aç hiç terslemicektir :)

0|0
    0|0
  • valla ben de balık burcuyum,aynı şekilde davranıyorum,bizde ilk konuşma cesareti yok ama bakarız,sen bakarsan selam söyleriz,gülümseriz fala ama en çok istediğimiz kişilere bile bazen yokmuş gibi davranırız, :)

0|0
    0|0
    • Beni bir çocukla gördü ve yanlış anladı galiba sonra her gördüğü yerde bir kızın omzuna elini falan atıyor.

• ya gir elini tut kenara çek hissettiklerini anlat ve neden öyle davrandığını sor,bunu yapamazsan idare edeceksin işte,biz böyleyiz,özeliz özel davranıyoruz :)

• bu mu özel davranmak :D ya terslerse ? :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...