Bu kadar kötü bi gün olur mu ?? :((

Anne- babam ayrı. Kardeşimin velayeti babamda. Annem sık sık kardeşimin okuluna giiyor görmeye. Kardeşim eve geliyor.. Ama bugün annem kardeşimin yanına gittiğinde neden geldin demiş.Gelme istemiyorum demiş. Annemle konuştuk az önce bi tek sen varsın artık yanımda dedi :( Annemi üzgün görmeye dayanamıyorum.

2 saat önce yakın bi arkadaşımın 4 yaşındaki kardeşinin ağır hasta oldugunu öğrendik ve 13 saat uzaklıkta evine.. . Annesi aradı ve son kez kardeşini görmeye gel dedi.

Başka bi arkadaşımın babasını hastaneye kaldırmışlar.Durumu kötüymüş. Kafayı yemek üzereyim. Acil şifa dileyin lütfen dua edin :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi çekersin sonra Rabbim çok güldürü sen dua et sana ve diğer insanlara Allahtan acil şifalar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşinin yaşını yazmamışsın ama o da anneyi arayacaktır vardır bişeyi annenin çok üzülmesine gerek yok.. diğer durumlar için malesef kimsenin yapacağı bişey yok dua etmekten başka Allah hepsine acil şifalar versin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acil şifalar dilerim..Kardeşini doldurmuşlar annene karşı ama anladığım kadarıyla kardeşinin yaşı küçük velayetini alabilirsiniz ,zaten anneye verilir velayet kardeşler ayrı büyümesin diyede bir kanun var bildiğim kadarıyla hep dolduracaklar annnene karşı çocuğu ve inanır sonra tanımaz bile:((çokk zorr:((

0|0
    0|0
    • hepsini biliyorum ama bizim yanımızda hiç rahat değil. konuşmuyor fazla daima yüzü asık. biz de babasının yanında kalmasını istiyoruz böylesindense. o da aynı 13 yaşında

• biz de mi dolduralım yani onun açısından kötü olmaz mı

• Hayır doldurun demiyorum gerçeği anlatın..Çektiğiniz sıkıntıları artık her ne varsa anlatın bilsin..Anlayacak yaşta artık belkide o sizin onu yalnız bıraktığınızı düşünüyor,babasıyla kaldığı için öfkeli olabilir..Ayrıldıkları içinde kızmış olabilir o çocuk asla mutlu değil ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

Yükleniyor...