Hayatınızda en büyük ihaneti kimden gördünüz ?

Hayatta hepimiz bir ihanet görmüstür kimi sevgilisinden kimi kardesim dedigi insandan görmüstür siz gördünüz mü ne hissettiniz ?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• insan en güvendiğin insanden darbe yiyince artık hiç bişeye inancı kalmıyr yaşadım biliyorum zor güvenirim güvendiğm zamanda her türlü fedakarlığı yapack kadr değer veririm ve bunu yaptım en büyük kazığı yedim neye uğradığımı şaşırdm.. o yüzden kimseye tam anlamıyla güvenmemk gerekiyr bence.. bi kendine güven bi de Allaha başka kimseden hayır gelmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ewet sevgilim dediğim ugruna her şeyden vazgecmeyi göze aldıgım insandan o kadar agır darbeler yedim ki hala acısını hissediyorum yine de beddua etmiyorum ona

0|0
    0|0
  • en büyük ihaneti öz kardeşim gibi sevdiğim birinden gördüm hem de 6 kez

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşımdan

0|0
    0|0
  • okadar büyük bi ihanet kimseden görmedim. Allah esirgesin. ama tam voyvodalanacakken anladım gerceği sorunu cözdük zamanında... kötü meseleler bunlar

0|0
    0|0
  • en yakın akrabamdan

0|0
    0|0
  • yok çok şükür görmedim.

0|0
    0|0
  • Kimden beklemediysem ondan..

0|0
    0|0
  • şaka gibi ama kendimden.

0|0
    0|0
  • ihanet değil de pis kırmıştı beni kardeşim kadar sevdiğim bi hatun.

0|0
    0|0
  • kuzenim ve sevgilimden..Düşünün artık

0|0
    0|0
  • papa

0|0
    0|0
  • kocamdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kankamdan gördümmm daha hala iyi olamadim ! kafami siyirdim yaa buzz gibi terledim nefes alamadimm bembeyazz kaldimm kar vardi yerdee karin icinee karni üstü bi düstüm sonra ordan sonra kizla birdaha hic konusmadim aslinda o beni tanimiyor artikk ! hem suclu hemde güclü

0|0
    0|0
  • "Benim en kötü hikayemi, en güvendiğim insanlar yazdı."

0|0
    0|0
  • Halamın oğlundan 20 dolar paramı vermedi:S Birde binbir zorlukla bulduğum ve kefil olduğum işi 1 ayda bıraktı.

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir durumum olmadı

0|0
    0|0
  • Annemden o günden beri anne demiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...