Dizideki kızın adını bilen?

dizinin adını unuttum öyle rastlantı görmüştüm bir kaç. iki kız kardeş kerhaneye düşüyodu sonra biri kaçıyodu diğerini kurtarmaya çalışıyordu falan. o kaçan uzun siyah saçlı kızın adını bilen?

Güncellemeler:
kızın saçları çok doğal dalgalıydı. kuaföre bir türlü anlatamıyorum o dalgayı. kızı göstercem aha böyle dicem. bu yüzden sordum soruyu ama buradakilerin canı o kadar sıkılıyor ve o kadar boş şeylerle uğraşıyorlar ki bilmedikleri sorulara bile atlıyorlar sırf yazmak için

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Uçurum

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|0
    0|0
  • Moldovyalıydılar değilmi? link te detay var.

0|0
    0|0
  • öyle dizmi vardı

0|0
    0|0
    • vardı. hala var mı bilmiyorum

• :)) ordaki kızın saçları çok doğal dalgalıydı. kuaföre bir türlü anlatamıyorum o dalgayı. kızı göstercem aha böyle dicem de kızın adını bilsem

• diziyi hatırlamaya çalış kanalı sonra yaz sonra buraya ya bulurum

• yerli mi yabancımı.hangi kanal da oynuyorsu.biraz daha açıklayıcı olsa daha sağlıklı olur.yoksa kerhane falan ne işimiz olur :) direk konuya öyle bağlanınca

0|0
    0|0
    • yerli yerli. iki kız kardeş işte. adam bunları para kazanmak için kandırıp öyle yere getiriyor. abla olan kurtuluyor kız kardeş kaçamıyor. abla sürekli kardeşi kurtarmak için uğraşıyor. yabancı bunlar. kanalı hatırlamıyorum ya atvydi sanırım

• bence feriha

0|0
    0|0
  • kuaföre kerhaneden kaçan kız de o bilir.

0|0
    0|0
    • gerek kalmadı buldum

• olsun sen yinede söylerken kerhaneden kaçtığını belirt

• olur

Kızlar Ne Diyor 5

• Kerhane mi :)) böyle bi açık konuşma görmedim arkadaş ya!

0|0
    0|0
  • Oksanmis adi.

2|0
    1|0
  • Bi şarkı vardı, çok güzeldi. Adını ve sözlerini bilmiyorum, ama bu şarkıyı bulursanız çok memnun olurum.

Güzel şarkıydı aslında, tamamını da hiç dinlemedim ama güzeldi.

Şimdi ne yapmalıyım?

0|0
    1|0
    • üşenmedin googleda bunu aradın buldun yani

• kerhaneye düşüyodudan sonra koptum sdjkfbsdajkfbasjkd

0|1
    1|0
  • dizinin adı uçurum sanırım bundan bahsediyosun google da arat uçurum oyuncuları diye bulursun sanırm

1|0
    0|0
    • sağol adam gibi cevap veren çıktı

• ne demek canım bulabildin mi kızı?

• buldum buldum :)

Yükleniyor...