Pilates boy uzatır mı?

Daha önce pilates yaparak birkaç santim uzayanlar olduğunu duydum. Sizce doğru mu? 21 yaşından sonra pilates ile boy uzar mı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Pilates uzatabilir omurga eklem boşlukları spor ile açılır bu da özellikle sabahları kalktığındaki boyun ile akşam ölçeceğin boyunun farklı olmasının sebebidir. Omurga boşluk farkını spor ile kalıcı hale getirebilirsin özellikle sırt kaslarını çalıştırmanda fayda var 2-3 cm fark olur ama daha fazlası için kaval kemikleri kontrollü kırılarak ilizarov ile kalıcı olarak 4-6cm arasında uzama sağlanabiliyor ama 8-10 ay bacaklarında aletle kalmayı göze alırsan tabi bide sonrasında 6-8 ay fizik tedavi var tabi yürümeye alışman için :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet bir kaç santim uzaman mümkün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Geçici olarak uzatır, bırakıldığı zaman bir süre sonra eski boya geri dönülür.

0|0
    0|0
  • Bir iki santim doğrudur. Hemen her sporda aynı şey olabilir. Egzersiz yapıp duruşunu düzeltince bir iki santim fark edebilir. Öyle kemik uzaması olmaz ama vücudun ve eklemlerin düzelmesiyle boy uzamış olur.

0|0
    0|0
  • Yzatmaz daha

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • öyle diyorlar

0|0
    0|0
  • 3-5 santim uzatabiliyo.

0|0
    0|0
  • yardımcı olur

0|0
    0|0
  • her şeyi uzatır ayıpsın :D

0|0
    0|0
  • Uzatabilir evet

0|0
    0|0
  • basketbol boy uzatabilir... gelişim çağı geçmiş.

0|0
    0|0
  • süt iç süt :D

0|0
    0|0
  • Hayır diye biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kaç cm uzatır düzenli iyi Stretching yaparsan sonunda ama bırakırsan geçer kalıcı olması için düzenli yapman lazım.

0|0
    0|0
  • 2_3 santim

0|0
    0|0
Yükleniyor...