O başkasıyla çok mutlu ben bir senedir acı çekiyorum..

yaptıkları yenilir yutulr şeyler değil başka biri yapsa anında silmştm çok kazık attı yalancının tekiydi hiç mi vicdanı sızlamadı anlamıyorum ki şimdi sevgilisi var ve çoookkk mutluuu bense kızgın öfkeli cnım çok acıyor öyle aşkından ölen tiplerden değilm ama kabullenemiyorum yaptıklarını hep düşünüyorum bu yüzden de unutamıyoum ne yapmam lazım yardım edin lütfen çok zor bu soru işaretleriyle yaşamak :((

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Sana çok acı çektirmiş,şimdi başkasıyla, peki onunla mutlu olabilecekmi?Şu an mutlu olabilir ama ben Allah¨ın adaletine çok inanırım YARINA KALIR AMA YANINA KALMAZ..Bence bundan sonra o vicdansızı at bir kenara sen aşık değilsin, hırs yapmışsın haklı olarak ,sana yapan ona da yapcaktır karakter değişmez emin ol ,hayatına bak başka biri olacaktır mutlaka ..Ama tavsiyem deli gibi aşık olsan da belli etme, kimseye vazgeçilmezsin hissini verme,karakterinden taviz verme,yalanını yutma sil at o an seviyorsa dönsün sana birdaha yapmasın yoksa nasılsa affeder der devam eder acı çekersin..

0|0
    0|0
    • çok saol çk doğru knştn işin garip yanı bnlrın farkındym ve bn gurrm için yaşrm bnu herks bilir ama konu o oldğnda gururm ikinci plandydı çk fedakrlık yptım onun için çoğu kişiyi karşma aldm oda bilir onu nsıl sevdiğimi sevgiden aşktn da öteydi bilmesydi belki şuan ben mtsz olmzdm kötü yanım bu duygularmı çk belli edyrm hytmda küçk bi yalana bile tahmmlm yok çoğu kişiyide sildm bi onu silemdm yalan söldiğini bile bile svdm bunuoda biliydu ama son attığı kazıktn snr o mutlu bn mutsz bu çk koyuyr

• evet zaten eskisi kadar seviyorum diyemem ya ben ona sana hiç bi zaman kıyamadm bunu söylerkende içim acıyo ama sana hakkımı helal etmiyorum dedm ama bunu o kdr zor söyleyebldm ki bunu yapmak zorundydm ve o hiç takmadı hiç vicdanı yok mu diye düşünüyorum işte ben birine ters bişe söylesem vicdanım rahatsız oluyo onun bu raht tavrı canımı acıtıyo ama işte sabrm var çıkar biliyorum tekrr saol yrumların için..

• Demekki bu kadar vicdansız biriymiş..Karakteri de bu kadar bozuk sana gelmiş çatmış şanssızlık:( zaten de hep öyle olur fazla değer soytarıyı kral eder..Bırak aynısını herkese yapacak o Allah versin cezasını sen hakkını hellal etmemişsin zaten bundan sonra yoluna bak elbet başkası çıkacak karşına iyileri çıkar inş değer verenlerle karşılaşırsın umarım.

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynı eski sevgilimde bunları düşünüyordur kesin çünkü "onu aldattığımı sanıyor" bir iftira yüzünden...sana gelince ne desem bilmiyorum

0|0
    0|0
  • boş verherkezin karşısına böyle çıkar ama herkez kendi yolunu çizip o yolda yürümesi lazım sende iyi birini bulup sende mondan daha mutlu olmayı dene

0|0
    0|0
    • keşke olabilse ama olmuyo işte

• Salo musun

0|0
    0|0
  • unutulmuyor tabi bide çok sevince olmuyor tabi ama iyi biri mutlaka iyi gelecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 yıl oldu o "unutulmayan" kazaklardan yiyeli. Yaramı bastırmak için eski sevgilimle yeniden başlamıştım ama o da 1.5 yıldan sonra sona erdi. Sonuç olarak herkes mutlu mesut ben hala ne güzel oyuna geldim diye kendimi yiyorum.. tabi her aklına gelince ağlamak da cabası. Çok saçma bi ma*l yüzünden hayata karşı bu kadar karamsar olmak ama kalbi geçtim beyin söz dinlemiyor.. :)))

0|0
    0|0
  • Benim merak ettigim ise su

Ayrilip da biriyle oldukdan snra ztn mutlu olur yani olmadi diye ayrilirsiniz yeniler girer illaki mutludur ve mutlu olmak zorunda yanlismiyim :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...