Hoşlandığım kişiyi hastanede ziyarete gideyim mi?

5 yıldır hoşlandığım biri var biliyor, karşılıksız. Şu an arkadaşız çok samimi olmasak da. Vücudunda virüs varmış hastaneye yatırmışlar ziyaretine gitmek istiyorum ama gidecek olursam tek gideceğim ortak arkadaşımız yok annesi de yanındaymış tuhaf kaçar mı diye düşünüyorum. Bir de önemi olur mu onun için kararsız kaldım me yapmalıyım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çiçek al git, hem anneside senden hoşlanırsa, seni sorar sürekli, onunda aklında olursun böylece.

1|1
    0|0
    • Aranızda birşey olmasada böyle zamanlarda insanların fazla ziyaretçisi olmaz, yani yanlış bile anlaşılsan kötü görülmezsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi moral bulur bence onu cok sevindirirsin?

1|1
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun, sen bu çocuktan 5 yıldır hoşlanıyor isen bu çocuğun çok iyi bir insan olması lazım , bir insan kimseye tipinden dolayı 5 yıl platonik yaşamaz diye düşünüyorum , eğer çocuk iyi biri ise iyi bir kızı asla dışlamıyacaktır , içli dışlı sevgili olmasanız bile hastane ziyaretine kötü gözle bakmıyacaktır ancak , sen çocugun kötü bir tepki verecegini düşünüyor isen zamanında bir hata yapmışsındır onu utandırıcak birşey , burada sende bir hata olablir eğer yoksa o çocukla ilgilenmeyi bırak kardeşim , hak edeni sev , belki dışarda birileri seni içten seviyordur , başkalırnada şans ver kendini şartlama , çocuk temiz biriysede kendindeki bazı hataları gözden geçir , eğer fiziğin veya tipin kötü ise falan bunları takma , her iyi erkeğin kalbinde iyi bir kıza yer vardır, canım cicim olup evlenmese bile gerek saygıyı o kıza gösterir...

0|0
    0|0
    • Aslında kötü bir tepki vermeyecektir, hiçbir hatam olmadı. 4 yıl önce hislerimi söyledim olmadı,daha sonra da normal arkadaş olarak konuştuk o konu bir daha hiç açılmadı. Çok samimi değiliz ama bir iki kere beni bir yerlere davet etti bu yıl, bazı sebeplerden dolayı gidemedim aramız iyi yani. Ben sadece hislerimin hala farkında olduğunu biliyorum ve kendi kendime sıkıntı yaratıyorum. Yüz yüze pek gelmiyoruz biraz özel bir durum olacak bu ziyaret tereddütüm o sebepten.

• Yerinde olsam ziyarete giderdim , tereddütün olmasın , "hasta olan arkadaşını ziyarete gelmiş bir kız " olucaksın sonuçta , bence hem annesinin hem çocugun hoşuna gidicek bu :)

• Adamsın crnqnl klfdgklf

Gerçi sadece adını yazsaydım da millet random güldüm sanardı :(

0|0
    0|0
  • karsılıksısa deneme anneside varmıs birde ona acıklamak zorunda kalıcak

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...