Sizce ne yapmalıyım?

Sizce ne yapmalıyım?
Bacaklarım bunun gibi. Ayağa kalktığımda çol sıkı bacaklarım. Ancak yere yatay bir şekilde tuttuğumda sarkıyor hem de baya baya sarkıyor. Spor yapınca incelir mi yoksa daha kaslı olup kalınlaşır mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• biraz kilo verip squat vs çalış pilates yaparsan sıkı bacakların olur çok kötü değil.

1|0
    0|0
    • Ama çok kalın duruyorlar ince olsunlar istiyorum

• Sen erkeksin, bir kadında kalın bacak hoş durmuyor. Erkeklere yakışıyor.

• elbette ama bu bacaklar inanılmaz kalın değil biraz kilo ve sporla düzeltilecek düzeyde. onu söylemeye çalışıyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sıkılaştırıcı kremler ve masaj aletleri ne güne duruyor. Sıkıntısız ve zahmetsiz. Spor da eğer güç yerine dayanıklılık çalışırsan kalınlaşmaz aksine incelir ve fit olur. Herkes sporda kalınlaşılır zannediyor. Yok öyle bişi. Çalışma stiline bağlı birşey o...
    Evet bu haliyle iyi görünüyorlar. Kötü olsa ne olur onuda anlamadım hoş. Seni seven böyle sevmiş zaten kime ne. Amaaan boşver. İnan bana sevgilin böyle şeyleri kafasına takmaz bile. Tabi gerçekten seviyorsa...

0|0
    0|0
  • Zayiflamadan incelmez

1|0
    0|0
    • Spor yapınca haliyle zayıflayacağım zaten. şu an 173 boyunda ve 78 kiloyum. Çok kilo aldım son zamanlarda

• Boyleyse incelir full yag bu

0|0
    0|0
  • En güzel bacak dolgun bacaktır şahsi fikrim. Cılız bacak çok sevimsiz geliyor !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...