Hayalinizdeki sevgili kriterleri nelerdir

halalinizdeki erkeğin/kızın kriterlerini yazın yani uzun boylu kaslı kara kaşlı kara gözlü yada kısa boylu sarışın işte nasıl bi sevgili hayal ediyosanız tip fizik huy ve davranışlarını işte yazın bişeyler :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Hep kişilik tarif etmişliğim var bu sefer dış görünüş tarif edeyim...

Benden mutlaka uzun olmalı en az bir 15 cm...

Göz rengi koyu olsun, uzun kirpikleri de olsun... Ve gözleri de büyük olsun.

Hafif kirli sakallı... Diş bakımına ben aşırı önem gösteririm bu yüzden dişleri hem beyaz hem temiz hem de sıralı olmalı.

Çok kaslı olmasın ama kas lazım... Güçlü olduğunu ve beni koruyabileceğini bilmeliyim.

Ellerine de bakarım. Tırnakları mutlaka kısa olmalı ama illa uzatmak istiyorsa da içlerinde kir görmemeliyim ASLA.

0|1
    0|0
    • Karizmayı da unuttum ben ... Yakışıklı olmasa bile karizması olmalı. Kişilik olarak tek şey hem ciddi hem de esprili olmalı.

• oho o zaman direk vazgeçtim :D teşekkür ederiim çok

• rica ederim :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Aykuğsu yuksek

Tipsiz

Sıradan

Aykuğsu yuksek demis miydim

Sado mazoya ilgi duyabilir

Korku filmi sevsin

Komik olsun tüküürüm yoksa...

1|1
    0|0
  • Ben uzun boylu, sarışın, fazla cıvık olmayan erkeklrden hoşlandığımı sanıyordum ki siyah saçlı, beyaz tenli,benden çokta uzun olmayan, cıvık bir insana aşık olana kadar.

0|1
    0|0
  • Aşk kalple olan bişey dış görünüşle değil canım.

0|1
    0|0
    • sanalda kime sorsak aynı cevabı veriyo ama gerçekte bütün kızlar yakışıklı erkeklerin peşinden koşuyo :)

• Sen bütün kızlarla çıkmıycaksın ama, biri özel olucak o da zaten dış görünüşüne değil kalbine bakıcak. Herkesin sevgilisi var benim niye yok tribiyle devam edersen çok zor gibi

Erkekler Ne Diyor 1

• Siyah düz uzun saçlı iri gözlü 1.60 1.65 1.70 boylarında balık etli :) ne bilyim böle işte

ama aslında bu fiziksel özellikler erkeklğin istediği şeyler tanıyıp huyunu suyunu karakterini beğendikten sonra onlar 2.plana düşüyo ama tabi yinede bi bayan her durumda çekici olmasını bilir bilmeli de

0|1
    0|0
Yükleniyor...