Face şifresini veren nişanlınızın hala facesinde tanımadığı kızların olması kavga sebebi dğeilmi??

nişanlımı hiç kıskanmadım onu hiç değiştirmek istemedim sadece uzaktan izleyip herşeyi kendisinin yapmasını istedim.. bana saygı duyduğunu görmek istedim ki gerçektende duyduki 600 arkdştan 400e indirdi ama şimdi hiç bakmadığım arkdşlarına baktmda hala tanımadıkları var. bişey çevirmediğinden eminim ama saygıdan ötürüde insan silmez mi ya onları ?

Güncellemeler:
ben ona güvenmiyorum demiyorum şimdiye kadar ne onu bi kere sorguladım nede kısıtladım nede hesap sordum.. öyle bilmeden konuşmasın kimse. sadece bana saygısı varsa onun bile tanımadığı kızların facesinde olmasının anlamı neki ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Güveniyorsan problem yok ama nişan resimleriniz varmı facesinde nişanlı olduğu faln yazıyormu?Bir de bazı kadınlar evli erkek olsun nişanlı olsun önemsemez genede gereksiz silmesi lazım bence de..Nişan demek evliliğe ilk adım demektir gerek yokki senle bu yola başkoyduysa onca kızı orda tutmasına..

1|0
    0|0
    • ya büyük şehirde yaşıyoruz kızlar artk nişanlıların evlilerin peşine düşmüş olmuş.. macera arayan insan çok herkes biz gibi değil ki. resimde var nişanlıda yazıyo ama benm içn konu o değil sayması lazım beni bence.

• teşekkürr ederim ya gerçekten beni anlayan birinin çıkması beni mutlu etti .. tekrar güzel dilekler içn teşekkürrlerrrrrrrr

• Rica ederim tekrar mutluluklar dilerim:))

Erkekler Ne Diyor 5

• Arada güven olmadıktan sonra nişanlı olmanın ne önemi var ki. Şimdi yeni bir hesap açıp, o sildiği 200 kişiyi yeni açtığı ikinci hesabına ekleyip eklemediğinden de emin değilsindir sen.

0|0
    0|0
    • ben emin olmadığım insanla nişanlanmazdm yaptığımda ksıkançlık dğeil sadece bana saygısının olmadığını görmek üzdü beni bu kadar ! konuyu saptırmayın

• Anladım ve şimdi senin haklı olduğunu düşünüyorum. Eğer tanımıyorsa silmesi yakışık alır. Ama bunu kendi kendine sorun yapmak yerine kıskanmadığını ve güvendiğini söyleyerek hangi mantıkla arkadaş listesinde tutmaya devam ettiğini sor bence. Eminim sorun hallolacaktır.

• sordm kim diye tanımıyorm deyince bende artk kızgınlıktan bişey sormayıp kapattm tlfnu :( yinede teşekkürr ederm yorumlarnz içn

• Bunlar öyle çok sorun edilebilcek şeyler değil.Sen nişanlını güzelce uyar eminim anlayışla karşılar.Bunlar basit şeyler sorun yapılmamalı bence.Nişanlına güvenmelisin eğer güvenmiyorsanda bu iş hiç olmasın daha iyi .

0|0
    0|0
  • ya ne olucak silmesin neden bukadar kısıtlama yoluna gidiyorsunuzki oda özgür sosyal olmaya hakkı var silinmesi gerekseydi silerdi zaten

0|0
    0|0
  • bi' iliski de kavga yoktur, fazla feysbuk arkadasi vardir

0|0
    0|0
  • face olmasa sevende kalmayacak yakında...siz onun ceptelefonundaki vukuatları kurcalayın birde:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• silmeli ,senden degerli degiller sonucta

1|0
    0|0
  • Her arkadaşını tanımak zorunda mısın?En başta güven duymak gerek.

0|0
    1|0
  • ne olucak ki 1000 tane kız olsa ne olur ona güvendikten sonra sen için rahat olsun yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...