Beyler iddada 10 maç 1 den 1 olucak hepsi her hafta sonu denesem tutarım birgün sizce 400 bin alırım en az 3 liradan?

Oranları en az 2.90 olur her maçın en az her hafta deneden mi şansımı belki bulurum parayi?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• futbolda belkiye yer yok. bazı maçlar sonucu önceden verir yeterince doğru açıdan bakarsan. uzun süre oynama ama tahmin yap. yüzde yüze ulaşınca oyna

0|0
    0|0
    • 3 lira atıcam zaten mesela söyle yapıcam cuma 3 adet 1 den 1 cumartesi 3 adet pazar 3 adet pazartesi 1 adet ayrı günlere denk getiricem şansım yükselir toplam 10 tane 1 den 1 en az 350 bin lira alırım denk gelirse😁

• para yatırma işte. bekle önce.
      başarı oranın kusursuz olana kadar bekle

• Haklsin evet alistirma yapıyorum zaten test 😀

• bizlede paylaşta dostum bizde görelim paranın nasıl birşey oldugunu :D

0|0
    0|0
    • Kards zengin olmak çok zor diğer türlü ama birgün tutabilir dir umuyorum 10 tane 1 den 1 biraz emek gerektirir acele etmeden yaparsam tutar birgün inslh her cuma sansimi denerm

• :)) valla kardeşim dene derim : ) kör topal denk gelir :) şans işi sende biliyorsun :) şans biraz seninleyse gelir neden gelmesin :)

• var mı şu iddaadan para kazanan 1.500 tl telefon borcum var bitiremedim

0|0
    0|0
    • Dünyada oynayanlar n %99 u zarara giriyor ama süpriz ve macera ararsan olabilir sn 4 tane +7 gol bulma veya 4 tane 2 den 1 10 tane 1 den 1 6 tane 0 dan 0 a 200 lira atArsan 200 bin

• Eninde sonunda tutar ben bu cuma başlıyorum işe acele etmemek lazım birazda şans lazım tabi sonra 400 bini bankaya at her ay 2500 faiz gelir 😁 yer içer yatariz

• Girdigim site çok önemli kards maçkolik genis ekran i tavsiye ederim çok detaylı sahadan berbat mesela ıddaa. com da berbat

Yükleniyor...