Son 3 maçtır Naniyi dövüyorlar?

Nani: "Bu akşam utandığımı söylemek istiyorum. Sahada bir hakem göremedim maalesef ve bunu her zaman yaşıyoruz."
Nani: "Bugün ayağımı kıracak fauller yapılıyor ama bir şey yapmıyor hakem. Ben burada gösteri için, göze hoş gelen oyun için varım."
Nani: "Trabzon maçını oynuyoruz aynı şey, sahamızdaki son maç aynı, bugün aynı. Tekme yemek için sahaya çıktığımızı düşünüyorum."
Nani: "Tabii ki hakeme şikayetlerimi ilettim, bu son derece normal. Hem ben hem arkadaşlarım çok tehlikeli darbeler aldık."
Nani: "Hakemden bunu çözmesini istedim, ya faul çalmalı ya kart vermeliydi. Bacağımdaki ağrıları hala hissediyorum."
Nani: "Buradan sormak istiyorum, güzel bir şey mi böyle olması?"
(Fenerin son 3 maçını izliyenler farketmiştir Naniye çok sert tekmeler geliyor ama hakemler görmüyor bu neyin kafası bıktık bu Türk hakemlerinden)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Dövmek değilde ona dokunmaya çalışıyorlar hayatlarında naniyi görmemişler ki naniye faul yaptım diye hava yapacaklar işte :(

Bugün benim kaslı aşkım yine çok iyiydi sinirlendiginde bile tatlı olmayı nasıl başarıyor 😍

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe ağlama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• malesef bizim hakemler berbar, gol bolgesinde biraz cizgi geciyor gol olmasi gereken devam ettiyor yuh hakemler

0|0
    0|0
  • Futbol erkek oyunudur biraz bunlari goze almak lazim. Mario gomeze ayni soru soruldugunda bunlar futbolun icinde olan seyler yanitini verdi.

0|0
    0|0
  • Trabzon maçında salih dursun markoviçin üstüne gitti hakem markoviçe de salihe de sarı gösterdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...