Yıl 2011: Nüfus bir... Dünyada tek başınasınız?

Şimdi yarın uyandığınızda dünyada tek başınıza kaldığınızı düşünün. Bütün insanlar ortadan kaybolmuş. Eşyalar, evler, arabalar, dükkanlar felan var meydanda yine ama. Sadece insanlar yok.

Ara sıra hep düşünüyordum böyle acaba ne yaparım diye, aklıma geldi buraya da bir başlık açayım dedim.

Ben ne yapardım sorusuna gelirsek. Önce verimli ve ılıman iklimi olan bir yer bulurdum. Tatlı su kaynağı ve denizin olduğu bir yer. Sonra sıkı bir şekilde verimli toprağı tohum ekmeye elverişli hale getirip çeşit çeşit bitkiler dikerdim.

Sonra bir ev yapardım ve içini kitaplarla doldurup gündüz ekip biçmeye, geceleri de okumaya başlardım. Yanlızlığı gidermek için 2-3 tane evcil hayvan yakalardım. Bunların üçü de köpek olur muhtemelen.

Bitkisel tedavi, botanik bilimi hakkında bilgiler öğrenerek yaşamaya çalışırdım. Elektrik zaten üretildiği için tv felanda getirirdim eve, canlı yayın olmasa bile gireceğim bir teknoloji mağazasından tonla dvd alırdım.

Baktım sıkıldım olmuyor insan olmadan. Çıkardım bir yanardağın kraterine atlardım lavların içine.

Güncellemeler:
Vezüv'ün alevlerine atmak istiyorum kendimi,

Ne bir kuş cıvıltısı, ne bir insan sesi,

Lavların fokurdamasını istiyorum,

Tenimi, kemiklerimi yutsun Vezüv'ün lavları.

Ölüm kuşları beklesinler yanardağın ağzında,

Vezüvün lavları yükselsin arşa,

Benim naaşım götürülsün marşa,

Ruhumu, bedenimi alsın Vezüv'ün lavları.

Vezüv geldi aldı beni,

Yaladı beni, yuttu beni,

Şol vezüv'ün lavları,

Aktı luk luk deyu deyu...

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir film var zaten :) bir şey yapmazdım yahu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ölürdüm heraldeeee

siteye giriyomuşum kendim sorup kendim cevaplıyomuşum

gerçi o zaman sitede olmaz:)))

bari bi kişi bırakın yaaa canım sıkılır

1|1
    0|0
  • Doğarkende yanlız değilmiydik zaten =)) Yanlız doğdum yanlız ölürüm :))

Belki birkaç gün sonra hayat normale döner diye düşünür mangodan oxxo dan kotondan en güzel kıyafetleri alır 4-5 yıllık kıyafet stoklardım keza ayakkabıda :))

sonra insanların hayat gerı dönme düşüncesiyle jack danielsları absouldları depolardım :)) sınırsız yıyıcek fılm ve içeceklerle beklemeye koyulurdum :)))))

0|0
    1|0
    • Boşuna bekleme bence, bütün insanlık yok oldu artık... Vezüv yanardağından aşağı atla derim.

• Bütün ınsanlık yok olduysa kalan tek kısı ınsanlık dısı bır varlıkmı oluyor :p bunun tadını cıkaracağımm :))

• Boş boş gezerdim.

0|1
    0|0
  • boşuna ümitlenmeyelim olmayacak bir şey

0|0
    1|1
  • Bir sırt çantasının içine yeterli miktarda su bir kaç enerjisi yüksek yiyecek doldurup, muhtemelen ömrümün sonuna dek (canlı) bir insan arardım.

0|0
    0|0
  • Zombiler falan çıkmayacaksa etraftan sorun yok. Giderdim havuzlu bir villaya orda yaşardım sıkılınca başka yere ordan sıkılınca başka yere. Nasıl olsa tüm dükkanlarda benim.

0|0
    0|0
  • Ben Efsaneyim.

İntihar ederim.

2|0
    1|0
  • valla bnde oluym barı bosa yer kaplamayayaım

0|0
    0|0
  • olmasin hic birmuharibe falna*olsada bence iranin tarfnda olsunalr

0|0
    0|0
  • kendı kendıme yaslanırdım sonrada saten tahtalı köy

0|0
    0|0
  • yanima bir es olaydi iyiydi.

bir süre takilir bunaldigimda kendimi yok ederim.

0|0
    0|0
  • bundan iyi film çıkar.

0|0
    0|0
    • ben efsaneyim diye bir film var zaten

• biliyorum güzel bir filmdi. Fakat filmde dünyada yaşayan tek insan olmadığını öğreniyordu.

• film senaryosu gibi olmuş...ben öyle kalsam bir şekilde yaşamaya çalışırdım..kendimi öldürmezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sonu hariç diğerlerini bende yapardım , ölüm gelip beni alana kadar yaşamımı sürdürürdüm .

0|0
    0|0
  • Bütün oyun konsolu pc teknolojik ne varsa bir lüks daireye toplar yemeğimi suyumu yanıma alır ölene kadar oynardım :) Teknoloji hastasıyım napıyım :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar Mustang klasiği varsa, bir bir getirirdim Amerika'dan. Hepsiyle tek tek ilgilenir, hayatım boyunca bunları toplar/adam ederdim. İlk günkü gibi duru ve çekici olurlardı. Hepsiyle de birer birer gezerdim..

Çok güzel ve yüksek tavanlı bir ev tasarlar, dikerdim deniz kıyısı olan bir yere. Palmiye ağaçlarını sıra sıra dizer, aralarına hamak kurup, kafamda hasır şapkayla müzik dinlerdim. Zıpkın ile avlanıp kendime eşsiz sofralar kurardım..

Öbür tarafı da unutmamak gerekir tabi..

0|0
    0|0
  • Önce yanıma bir eş arardım sonra ne yapacağıma onunla karar verirdim.

0|0
    0|0
  • I'm Legend' a bağlarım olayı..

Sonra bende göçerim bu diyardan.. İnsan, insana lazımdır çünkü.. Yapamazsın bir yerden sonra..

0|0
    0|0
  • Kendi dünya imparatorluğumu ilan ederdim.Hayvanlara tabi.

0|0
    0|0
  • bence böyle bişi olsa baya sevinceksin herşey hazırlanmış.

0|0
    0|0
  • Diğerlerini arardım.

0|0
    0|0
  • Yer içer yatardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...