Bu isimlerden hangisi BEŞİKTAŞ'A gelse faydalı olur. ?

Tolga zenginin akıl almaz hataları günayın yeterli seviyede olmadığı için yeni bir kaleci transferi yapılacak

Yönetim de bu durumu doğruladı..

Sizce hangi isim performans açısından daha verimli olur?

Tercihim sirigudan yana.

• David ospina (yüksek bonservis ücreti var zor gibi)
    50% (1)36% (5)38% (6)Oy Ver
  • Salvatore Sirigu (yüksek bonservis ücreti var zor gibi)
    0% (0)7% (1)6% (1)Oy Ver
  • Denys Boyko
    50% (1)36% (5)38% (6)Oy Ver
  • Samir Handanovic
    0% (0)21% (3)18% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Douglas Silva ve Boyko için anlaşıldığı yönünde haberler vardı. Bence en doğru aday o ama piyasası olan bir oyuncu geçen seneki performansı saolsun ucuza patlamıycak gibi.

0|1
    0|0
  • anlamam futboldan da dedim belki daha önce duyduğum bir isim vardır onu seçerim ya ben bunları hiçç duymadıım :D

0|1
    0|0
  • Tek anladigim günayın kelimesini günaydın olarak okudum ama gece gece ne alakahsjsjdjdjdh oldu o zaman biz kalkalim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ospina giderse arsenalde yedek kaleci sıkıntısı olur o yüzden çok maliyetli

Hamdanovici inter bırakmayacağını açıkladı

Boykoyu bilmiyordum ama araştırdım mükemmel kurtarışları var geçen sene de uefa maçlarından izlediğim kadarıyla karakteriyle takımı ateşleyebilecek bir kaleci

0|1
    0|0
    • geçensene dnipro takım savunması ve kalecisi ile finale kadar çıkmış umarım hem defanslarını hemde kalecilerini kopartırız..

• Metin Tekin/Ali Gültiken/Feyyaz Uçar gelsin :)

0|1
    0|0
  • Ospina gelsin

Ozana bile 7 veren buna 10 versin alsın

0|1
    0|0
  • Kesinlikle boyko gelmeli. Arsenal yedek kaleciye bırakmaz ilk 11'i bu da beşiktaşa maliyetli değil aşırı maliyetli olur. O yüzden bizim bir taşta iki kuş vurmamız için hem daha az maliyetli hemde son dönemde büyük takımlarında gözetmen yolladığı güzel kurtarışları olan denys boyko.

0|0
    0|0
  • Handaoviç, ospina maliyetli oyuncular bu arada boyko da çok çevik kaleci çok sağlam dniproda oynuyor

0|1
    0|0
  • bjk tan bir cacık olmaz 😀

0|0
    1|2
Yükleniyor...