Çıkacağınız kişi kimseyle çıkmamışsa ne yapardınız???

diyelim biriyle bi ilişki yaşayacak oldunuz ve sonra öğreniyorsunuz ki o kişi daha önce kimseyle çıkmamış ne yapardınız? asosyal diyip vazgeçer miydiniz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Asosyallikle alakası yok.O kişi hayatına sadece 1 kişi alacaktır.İlk ve son mantığıyla.16 yaşıma geldim sadece 1kişiyi sevdim.Sanırım bende onun ilkiydim.Gelen tüm teklifleri reddeder hiç kimseye çıkma teklifibile etmezdim.Kafamdaki mantık ilk ve sondu ama ne oldu SEVEREK AYRILMAK ZORUNDA KALDIK.haftanın 5 günü görüyoruz birbirimizi.İkimizde birbirimizi hala çok seviyoruz ama zorunda kaldık işte :/ İlk ve son mantığım hala sürüyor.Ondan vazgeçmeyeceğim

1|0
    0|0
    • o da seni seviyorsa vazgeçmeyin birbirinizden zaten .

• O da beni seviyor ama önemli engel var aramızda.Onu bu engelle karşı karşıya bırakmayacak kadar çok seviyorum.Benim için strese girmesini istemiyorum ama sabredemiyorumda.2 aydır falan ayrıyız kendimi zor tutuyorum.İlk ayrıldığımızda seni seviyorum falan demişti ben şuan böyle şeyler istemiyorum şuanlık arakdaş kalalım dedi.Ama durmadan beni takip ediyor bende onu :) Ona hayır diyemeyeceği bir çıkma teklifi etmeyi düşünüyorum.İlkinde ağlamıştı :)

• hadi bakalım hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 7

• vazgeçmem bende öyle olmasını isterim ki sonu evlilik olur bende

1|0
    1|0
  • Hoşlanmadığı biriyle sadece sevgilim olsun diye takılmayan bir tiptir sadece yada en kötüsü kızlardan hoşlanmıyor..

0|0
    0|0
  • Hayir vazgec mezdim deridmki demek rabbim bunu bana laik gordu karsisina cikartti der bir sey etmezdim.

0|0
    0|0
  • ondan vaz gecen adam demek ki farkli dusunceler icindeydi, kimse kolay kolay oyle kizdan vaz gecmez hele onu sevdi ise

0|0
    0|0
  • Daha ne isterimki?

0|0
    0|0
  • yok be daha iyi ilk senin işte ciddi düşünürdüm ama hem öyle biri yoktur artık hemde ben buldum iyisini :D

0|0
    0|0
  • bence iyi yaa 10 tane kisiyle cikandan daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tutar biriyle çıkartırım sonra kendim çıkarım ..hele soruya..mis gibi çocuk derim sarılırız..

1|0
    0|0
  • pişmesini beklerdim haha

0|1
    0|0
Yükleniyor...