Sorularınız sebebsiz kaldırıldığında kaldıran Mod'un kim olduğunu bilmeye hakkımız yok mu?

(Kaldırıldı: Paylaşımın kaba bulunduğu için kaldırıldı. KizlarSoruyor.com sitesinde kişisel saldırı niteliği taşıyan, rencide edici veya hakaret içeren paylaşımlara kesinlikle izin verilmediğini lütfen unutma. Bundan sonraki paylaşımlarında daha dikkatli ol lüftfen. Anlayışın için teşekkürler. Soru paylaşımı kaldırma nedenleri hakkında daha fazla bilgi almak için "Soru Paylaşımım Neden Kaldırıldı?" başlıklı blog yazısını okuyabilirsin.) bla bla dir dir.

Tamam kaldirildi ama madem kendimiz sorularimizi kaldiramiyoruz cevaplarimizi silmeye hakkimiz yok en azindan hangi Moderatör soruyu sildigini ögrenmeye hakkimiz yok mu? Kisisel sebeblerle kaldirdiysa bu digerlerine ne kadar haksizliktir!?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Moderatörlere sorsan pişkin pişkin yönetim bakıyor derler, Yahu bi mesajımızı bile 2 günde zor okuyorlar, anlamaları bazen daha uzun sürüyor, sanki kaldırılan her paylaşıma dikkat ediyorlar. Zaten öyle bişey olsa,şikayet üzerine tekrar yayınlamazlar. Ben bikaç arkadaşın kaldırılan en iyi cevabını kendim geri koydurttum. Zor oldu sebep-sonuçları anlatmak ama oldu.

Paylaşım kaldırılabilir. Ama sebebini bilmek kadar, yersiz kaldırılan ve yönetimin doğal olarak gözünden kaçan paylaşımın kimin kaldırdığını bilmem de önemli.

O yüzden pişkin pişkin şımarık şımarık...YÖNETİM YÖNETİM diye gezmeyin.

13|9
    1|0
    • benim esprilerim bile kaldırılıyor hotdog yani espriden anlamayan modlar da var :) Yönetime mail atıp geri alıyorum.Yapılacak birşey yok.Bazı cevaplarda açıklama gerekebiliyor.

• Teknoloji O kadar gelişti ki lafı ordan bi sallıyon taa nerdekine koyuyor :) nede olsa iletişim çağındayız :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Buralar hep balon balon olmuş (gözümün önünde kırmızı kırmızı benekler uçuşuyor tabiri caizse)

Herkes +5 vermiş ben +6 veriyorum . Yönetimin salladığı yok giden mesajlar bazen dönmüyor bile

(pekkomik hariç -.-)

Siteyi ateşe vermeyi öneriyorum ben bir galon benzin bilemedin gaz yağı alayım geleyim çakmağı olan var mı ? Çakın gitsin 3<

1|0
    0|0
  • Herkes bunu olgunlukla karşılayacaksa tamam. Öbür türlü adı çıkan moda karalama kampanyası çıkar burda.

Misal; cevapları kaldırılıp çemkirenlerin örnekleri

üye gider cevap olsun diye :))))))) yazar bırakır, sonra niye kaldırıldı, vay efenim modların mk

biri gider sdfhsdfhjsdfjhdafhs cevap yazar, kalkar, modların mk

boş cevap atar, modların mk

sesli harf kullanmaz, dediğinden hiçbir şey anlaşılmaz, modların mk

üye adı vererek soru açar, sonra sorum kalktı, modların mk

yazdığının soruyla zerre derece alakası yoktur, modların birini taktı, o modun mk

Kafaları bu şekilde çalışanlar, olgunlukla karşılayacaksa ben varım

not : kaç günlük modsun lan daha, hemen bir tarafın kalkmış diyen de olabilir, çok da tın

1|0
    0|0
    • uçuşlardasın beni bile tanımıyosun la:))) Paylaşımlar neden kaldırılıyor bilmeden paylaşıyorlar sonra da modlar şöyle modlar böyle:)

• beni hala tanımıyosun:(

• havaladın diyorum mk:))

• Hangi mod sana abayı yaktı acaba veya pembis modların hangisi seni kıskanıyor.

1|0
    0|0
  • kime söveceğimizi bilmemiz hakkımız bence de.

2|1
    0|0
  • Bence var, evet. Moderatörlerin de hatta kaldırdıkları soruların, cevapların, yorumların yönetim tarafından geri gönderilip gönderilmediğini bilmeleri de gerekiyor, ancak bu şekilde moderasyon anlamında kalite artabilir. Şu an hiçbir feedback yok bu nedenle bazen gerçekten kaldırılmaması gereken paylaşımlar kaldırılabiliyor. Elbette nihayetinde yönetim geri gönderiyor ama bu durum paylaşım sahibini olumsuz etkilediğinden ne kadar aza indirgense o kadar iyidir.

Paylaşım kaldırırken iki kez düşünmek gerekiyor. Ve unutulmamalı ki moderatörlerin de bu anlamda paylaşımları benzer şekillerde kaldırılabiliyor, fark yok.

0|3
    0|0
  • Kişisel sebeplerle cevaplarımı kaldıran bir mod bozuntusu vardı aldılar balonunu söndü havası

3|0
    0|0
  • sbepsiz + 5 verdim

1|0
    0|0
  • Sitede kullanıcıya moderatörlük vermek aslanı kediye boğdurmakla aynı şeydir..Bunlara moderatörlüğü veriyorsunda bunlar kimdir bunların eline para verip şu parayı şuna teslim et desen edemezler..

İki tane adresi ezberleyemezler çalışıp çalışmadıkları belli değil görüp geçirdikleri nedir muamma..

Kişisel hırslarına yenik düştükleri aşikar..Kompleks damarlarındaki kanda had safhada..

İki koyun güdemeyecek adamlara moderatörlük verilmez..Çapı ne gramı ne ki bu adamın yöneticiliğe layık görüyorsun..

Bunlarla konuşurken sanki ben başbakanın çocuğuyla konuşuyorum..

0|0
    0|0
  • millet yırtınıyordu bir zamanlar mod olmak için simdi yönetim hepsini çüktür ettiya şimdi onlar modlara laf atıyor :) ne alem özenti gençlik var yaa

3|0
    0|0
  • Hotdog gerekli açıklamayı yapmış..

1|1
    0|0
  • çingeneye yetki vermişler önce babasını kesmiş

1|0
    1|0
    • umrubda değilse öyle gibi davran millete hakaret edipte burda yalancı deme elimde linkler mevcut o yüzden gerek yok hakaret ettiğin üyeler ve şikayetleri hoşçakal

• ben kimseye hakaret etmedim anladığı dilde konuştum :)

• Evet bilmek ve bu ceza yı vermek istiyorum =))) link

1|0
    0|0
  • Konu ile alakalı benimde şikayetlerim var. Cinsellik başlığının altında sorulmayan soru yok. Geçen bi zenci yazdım sildiler yorumumu.

Çok saçma bence böyle bişi. Adil davranmalarını şiddetle öneriyorum kendilerine.

0|0
    0|0
  • modluk falan boş işler bunlar

1|2
    1|0
  • Bak terbiyesize :D

0|0
    0|0
  • Geçen bir mod benim yorumu kaldırmış aslında birşey yoktu

şu sitede aylardır varım 1 uyarı bile almadım 1 mesajım bile kalkmadı

hemen yönetime şikayet ettim onlar işini yapıyorsa doğru yapacak doğru olanın değil yalnış olanın yorumunu kaldırcak

0|0
    0|0
  • Farklı bir sitede mod'um keşke benim ismim cismimde sizinki gibi görünmese.

Bende millet sorduğun nooldu yaa? diye başkasına yada yönetime paslardım :D

0|0
    0|0
  • Sana mail,

Mod kaldirdiginda degil sorunun yonetim o kaldirilan soruyu onayladiginda gelir..

1|0
    2|0
  • edirneden karsa jüpiterden marsa nerde ne kadar mod varsa :)

0|0
    0|0
  • Elbette bilmeliyiz sebebi ile birlikte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• süper moderatörler sadece soruları siteden kaldırır ve yöneticinin kontrolüne gönderir. esas karar yöneticiye aittir. bu nedenle moderatörün kim olduğunu öğrenmenizin size kazandıracağı hiç bir şey yok; soru iade edilmediyse son tahlilde yönetim kaldırmış demektir.

ha eğer yanlışlık yapıldığını düşünüyorsanız -ki olabilir, insanın olduğu yerde hata olması kaçınılmaz bir şey - yönetime mesaj göndererek durumu anlatırsınız ve soru yeniden kontrol edilir. Eğer gerçekten hatalı bir karar alındığı düşünülürse iade edilir, karar yerinde görülürse bunla ilgili açıklama yapılır.

2|0
    0|1
  • eğer adil olunmazsa , haksız yere kaldırılırsa cevaplar geri getiriliyor zaten. kaldırdığım cevaplar geri gelmedi hiç. adilim. siteye aykırı ne ise o kaldırılıyor. kim olduğunu bilmek kişisel sorunlar yaratır. gerek yok.

0|0
    1|0
  • Bana herşey uyar fakat şöyle bir durum var bazı üyelerde var ki bilseler sabaha kadar buraları küfür arenasına çevirir..

Biliyorum hotcuğum kızacak ama maalesef iş bızı denetleyenlerde... Bir de ısrarcı olun sorunuz yerine gelmesi için ya da cevabınız..

Ben ısrar ediyorum silininen cavbımda..

0|1
    0|0
    • O yöb buraya gelecek.. ( . )||( . )

• haklısın :D ben şikayet bile etmedim tek soru hariç . kurcalamadım bile. aslında sandıkalrı kadar önemsemiorm. sorunun kaldırılmasından ziyade gereksiz bu sinirdi sorguladıgım .. :D neyse soncta egleniorz :))) tskkrler ilgin için ))

• sen herzaman yapıcısın herkesle iletişimin bu şekilde, ne rencide etmek ne taraf tutmak.. bende senin tavrını cok begeniyorum :)))

• link

hotdogun yorumunun altına bakın adamın bize ettiği küfürler kalır misal.. bunun gibi cooook örnek var .. ama link alıp atmaya tenezzül bile etmedk örnek olsn die atıyorm yoksa cok da ...

2|0
    0|0
    • rahatsız olduklarını yönetime şikayet et tenezzül etmek değil hakkını aramak diyoruz buna.Bana linkle gelen şikayetlere de gerekli önemi veriyorum.Modların da üye olduğunu unutmayın.Gözümüzden kaçanları linkle şikayet edin.

• sorun şu ki yönetim onaylanmadan soru kaldırılmaz sana kaldırıldı mesajı geliyorsa bu yönetimin kararıdır demek ki o mod hakl ve yönetim onaylamış yani mod ile alakası yok mod lar sıradan üyedir sadece geçici soru kaldırır e postana gelen her ileti yönetimdendir

2|0
    0|0
    • allahalla cinsellikte ki bir cok abazan soruyu kaldirsalar burasi ne olur bilmem :S

• <3<3<3 the end baby ,**

• <3 bebeğim iyi uykular

• Kesinlikle haklisin, çaktim 5'i bir yerdeyi!

1|0
    0|0
  • Yanlış hatırlamıyosam hotdog'da sormuştu bu soruyu..

Sanırım o zaman mod.larla daha fazla sorunlar oluşur.Gereksiz

0|0
    0|0
  • Hangi modun sildiğinin ne önemi var sonuç olarak paylaşımı yönetim kaldırır.Kurallara uyan paylaşımları mod kaldırsa bile geri gönderir yönetim.

1|0
    0|1
    • cok önemi var her moda senin gibi objektif degil önüne gelen mallari mod yapiyorlar

• iyi niyetini suistimal etmem tesekkürümü ederim neoist :D:D nezaketine saglık .. elimden geldigince şiyateimi yaparım bundan sonra :D:D tskkrler

• Olsun o kadar :)

• eğer sorularımı kaldırıyorsa biliyorum ki sik kafalı ne gerek var öğrenip ne yapıcam.

1|2
    0|0
  • Modlarin bir onemi yok ben eski uyelerdenim mesaj gonderdim bes dk sonra sorum yeniden yayinlandi

1|0
    0|0
  • %100 var ne güzel de söylemişsin aynen

1|1
    0|0
  • sonuçta kaldırılıyor napıcan kaldıran kişiye teşekkür mü edicen yada hakaret...böle iyi anonim

1|0
    0|0
    • hayir o mod olan kisilerden bazilari kendileri cok alakasiz ve sacma ve kaba yorumlar veriyorlar

• nasıl mod olcaz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...