Unutmanın kolay yollları nelerdir?

haftanın 5 günü yüzyüze geldiğiniz ve konuştuğunuz eski sevgiliyi unutmanın yolları nelerdir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmak diye birşey yok.Aynı durum bendede var aynı sınıftayız severek ayrılmak zorunda kaldık.Gerçekten onu sevdim o benim ilk ve son sevgilimdi.Onu hala seviyorum bunu oda biliyor.Oda beni seviyor ama ayrılmak zorunda kaldık işte.Bizde konuşuyoruz durmadan yüz yüze geliyoruz.Açıkcası unutamıyorum ve unutmak istemiyorum.İzlediğim tüm filmler dinlediğim tüm şarkılar onu bana hatırlatıyor.Sanki hepsi bizim için yazılmış.Nerdeyse aldığım nefes bile onu bana hatırlatıyor.Onsuz nefes almak haram bana.Sonuç olarak olucakları baştan bilsem yine onu severdim o benim bu dünyada başıma gelen en güzel ilk.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sınıfından ya da okulundan sevgilin olmayacak işte yoksa böyle olur :)

0|0
    0|0
  • haftanın 5 günü yüzyüze

:D

unutamazsın canım sen

hala seviyorsun keza

ancak başka birine ilgi göstererek bunu aşabilrsin zamanla

0|0
    0|0
  • Şansın yok kötü bir durum haftanın 5 günü görmek..

0|0
    0|0
  • yüzyüze geliyorsanız işin zor.yeni sevgiliye şans vermek en iyisi bnce

0|0
    0|0
  • yeni birisi

0|0
    0|0
  • Zihinde bitirmek...

0|0
    0|0
  • En kestirme yolu işini değiştirmek(5 gün diyince aynı yerde çalışıyosunuz diye düşündüm)

Ama tabi iş değiştirmek çorap değiştirmeye benzemiyor.Belki bir fırsatını bulursan olabilir.

O yüzden kendini artık beraber olamayacağınıza inandırmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben sevgilimden ayrilali 3 ay oldu.. iyilestim diyebilirim.. hergün birseyler yaparak unutmaya calisiyorum... calisiyorum, arkadslarimla görüsüyorum, ailemle vakit geciriyorum.. yeniden hobbylerimi degerlendiyiorum.. spor yap, müzik dinle, kitap oku yani lafin kiscasi seni daha mutlu edicek seylere mesgul ol! inan bana bu aci birgün azalicak ve birgün tamamen unutmus olacaksin... hmm bir de haftasonlari disari cik, party yap, ic eglen flirt et :) öyle

0|0
    0|0
  • Ayni durumu yasiyorum şu an senle ve berbat durumdayim. Ama bugun yrni birisini buldum kendime. Sende dene. Muthid kafan dagiliyor. Bi yere odaklanip kalmiyorsun boylece unutman kolaylasiyor

0|0
    0|0
  • Bi çikolata açıp yemektir.

0|1
    0|0
  • hatırlamak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...