Galatasaraylılara sorum var, Semih Kaya ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Daha önce de sordum gene soruyorum, la biz çolpazlık etse de gücü kuvveti yerinde, ayağı top yapabilen Alexander Miloseviç'i, yavaş ve dirençsiz olsa da, hamlesi çok iyi ayağı çok düzgün Pedro Franco'yu yerden yere vuruyoruz, siz bu Semih'i takımınızda görmeye nasıl dayanıyorsunuz lan?

Adam ayakta duramıyor ya, izlerken beşiktaşlı olan ben sinirleniyorum, ne pas atmayı biliyor ne rakibi bozabiliyor, herif sürekli marke ettiği rakibe gol yediriyor, ne zaman bir fiziki müdahale alsa yüzüstü yere çakılıp faul bekliyor böyle stoper mi olur?

Hani müdahelede yere atlayıp faul almaya çalışan forvet, hücumcu çok gördük de, rakibi bozmaya çalışacağına yere atlayıp faul almaya çalışan stoper ben ilk defa görüyorum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Parladığı dönemde 7-8'e satmalıydık bu adamı. Aynı şekilde Burak'ıda 10-15'e okutmalıydık.

Şimdi ikisini satsak elimize 12-13 milyon geçer. Umarım yönetim ; defans-sağ bek - forvet - ön libero alırda toparlarız biraz.

0|0
    1|0
    • Beşiktaş doğru düzgün oynatmadığı Atınç'ı taraftar çok severken 6.5'a kitledi mesela. Gayet de ilk 11 oyuncusu oldu sakatlıkları yoksa, Bundes Liga'ya gitmiş olacak Atınç.

O paralar hakkaten önerildiyse ve satılmadıysa, Galatasaray'ın ne kadar kötü yönetildiğinin özetidir. Arda da mesela daha erken satılsaydı, daha iyi paraya gidebilirdi.

Böyle adamlara fazla güvenip tutmayacaksın.

• Aynen öyle yabancı sınırı yüzünden 1 milyon etmeyecek adamlara 5 milyon verdik hep zarar ettik

• @-Wes10- Satmadı da ne oldu? Arda'nın yemediği küfür kalmamıştı artık, Arda'nın gittiği dönem de başka türlü bir yönetim rezaletiydi zaten.

Suçu hemen birilerine atmayın, ben Aziz Yıldırım'ı zerrek adar sevmem, ama zamanında yabancı sınırı kalkmalı da diyordu. Hiç arka çıkan oldu mu?

Benim asıl anlamadığım şey şu, yasağın kalkacağı bayağı önceden belli olmuşken Burak'a, Selçuk'a o paralar niye veriliyor?

Yav akıl var mantık var, istediğiniz kadar karşılaştırın, Beşiktaş'ın Gökhan Töre'yi oynattığı fiyata Galatasaray Olcan Adın'ı oynatıyor. burada bir yönetim basiretsizliği yok mu?

Bu zihniyetin de, Aziz Yıldırım gibilerinin de türk futbolundan temizlenmesi lazım. Beşiktaş dibe vurunca mecbur adam akıllı profesyonel yönetime sarıldı yoksa tüpçü onların başına belaydı, Fener bir hezimet yaşamaz ise Aziz'den razı olur ama Galatasaray yönetimi felaket şu an.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Semihi öve öve bitiremiyorlardi , Turkiyenin Puyolu diyenler bile oldu. Adam saatli bomba gibi

0|0
    0|0
  • Semih eski formunda değil her maç 1 gol yedirmeden rahat durmuyor
    Denayer iyileşince o oynamalı.

0|0
    0|0
    • @Soran Aziz Yıldırım daha önce yabancı sınırı kalksın derken sonra lafından dönüp yabancı sınırına destek verdi.
      Ardanın gittiği dönem nasıl bir yönetim rezilliği oluyor anlamadım O dönem Fatih Terim Ardayı göndermek istemedi Ardada tamam hocam dedi ama transferin son günlerinde Arda ısrarla gitmek isteyince satıldı. Hatta Terimin Ardanın gitmesini Enterasan diye bir tanımıda var.
      Evet Galatasarayda performansına göre fazla para alan oyuncular var ama Olcan Adın gelmeden önce ligde skora en çok katkı yapan oyunculardan birisiydi.

• Besiktas'in her macini izledim son iki senedir, Bilic ile Gunes'in sisteminin ayni oldugunu soylemek icin kor olmak lazim. Bir tek dizilis ayni. bir de hizli oyun.

Bilic'i severim, hicbir zaman da goklere cikarmadim oynattigi futbol ile bizim istedidimiz sey farkliydi sadece.

Drogba para kazandirsa da, sen o parayi mal gibi kullanirsan bir ise yaramaz iste. O parayi kazandirdi ama arkasi getirilmedi onun, neresini anlamiyorsun bunun?

• Ben farklı birşey söylemedim dikkat edersen Galatasaray Sneijder ve Drogba transferinin karşılığını hem sportif olarak hemde başarılardan gelen parayla kasasına koydu, ama gereksiz harcamalar yüzünden bu mali sıkıntı başladı bu kelimeye 2-3 yorumumdada söyledim zaten.
      Her ne olursa olsun şu an Beşiktaş Bilicin kurduğu ve onun felsefesiyle işleyen bir takım ve uzun vadede Biliç Şenol Güneşten daha çok fayda sağlardı.

Yükleniyor...